Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

malik nie traci czasu.. :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj zamontowałem LEDy w DLRach. Fotki cyknę może jutro. Do tego prezentacja na żywo na najbliższym spociku warszawskim.

To akurat strzele parę fot za pozwoleniem szanownego kolegi :wink4:

Opublikowano

Koperta wysłana :wink4:

Opublikowano

Spalanie 11.6 , :kox: to moja vw carawelka więcej pali, :confused4: po co ja kupowałem diesla :wallbash:

Czekam jak wiekszość pewnie na relacje foto po modach :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dwie fotki na szybko. Więcej cyknę na jutrzejszym spociku.

Grill RS4

IMG_9093a.JPG

Kiera R8

IMG_9096.JPG

Wiem, wiem. Z drewnem to do lasu. Carbony już jadą. Montaż na gwiazdkę :)

Wtedy będzie tak:

cftrim2of28.jpg

Opublikowano

pojechalem wczoraj obejrzec-a tu co? lipa.Malik trzyma auto pod plandeka z brezentu i nie chce pokazywac bo sie zakurzy :polew:.poczekam do jutra.pzdr

Opublikowano
  • Autor

Lepiej napisz jak tam kiera S4 się sprawuje :)

Opublikowano

Slinotok pierwszej kategorii ...jasne wnętrz.kiera .. ch*J...nawet las pasuje :slina::kox: :kox: :kox:

:wink4:

Graty kolego :good:

Opublikowano

Malik Grilll :good:

Opublikowano

Lepiej napisz jak tam kiera S4 się sprawuje :)

a dziekuje dardzo dobrze i estetycznie,troche mi sie autko odmlodzilo,jeszcze raz wielkie dzieki(troche nam sie zeszlo :) ),krowke zamknales wieczorkiem czy rozlozyles na raty? bo bylo co oblewac ( s4 )

Opublikowano
  • Autor

Grill jeszcze musi dostać odpowiednią podkładkę pod rejestrację. Ta jest nadal od S4 co widać po kolorze.

Opublikowano

Grill jeszcze musi dostać odpowiednią podkładkę pod rejestrację. Ta jest nadal od S4 co widać po kolorze.

Ale przynajmniej profi montaż tablicy rejestracyjnej ... skradzionymi od szkopów śrubkami :polew:

Opublikowano
  • Autor

Grill jeszcze musi dostać odpowiednią podkładkę pod rejestrację. Ta jest nadal od S4 co widać po kolorze.

Ale przynajmniej profi montaż tablicy rejestracyjnej ... skradzionymi od szkopów śrubkami :polew:

Polacy przyjechali i od razu coś za***ali :polew:

Opublikowano

Super to wygląda :good: ale lepiej jak byś te diody w DRL'ach odpalił :naughty:

Jedno pytanko.

Jak przykręciliście tablice do podkładki, bo śrub nie widać ?

Ja u siebie mam ORI podkładkę pod tablice od RS4 ale musiałem przykręcić "na zewnątrz" i widać te śruby :(. W tej podkładce od grilla RS4 nie ma chyba innej możliwości no chyba, że na klej... :kox:

Opublikowano

może taśma dwustronna? :naughty:

Opublikowano

Zostawiasz , te żółte obrysówki w zderzaku, czy masz już pomysł na nie .???? :naughty:

A gdzie ramki klubowe????????????????????????

Opublikowano
  • Autor

może taśma dwustronna? :naughty:

Dokładnie. Taśma dwustronna plus dwie małe śrubeczki którymi musieliśmy się niestety przewiercić przez ramkę od S4. Wybacz Alvaro :)

Opublikowano

może taśma dwustronna? :naughty:

Dokładnie. Taśma dwustronna plus dwie małe śrubeczki którymi musieliśmy się niestety przewiercić przez ramkę od S4. Wybacz Alvaro :)

heh , jak zwykle Tszenió zawsze ma rację :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zostawiasz , te żółte obrysówki w zderzaku, czy masz już pomysł na nie .???? :naughty:

A gdzie ramki klubowe????????????????????????

To zwykle odblaski. Myślałem nad ich pomalowaniem. Ale to pewnie na wiosnę.

Opublikowano

Ale i tak dziurki Alv musiałby zrobić, bo inaczej przecież nie zamocowałby tablicy - dziurki zrobione są malutkie i symetryczne więc wszystko jest idealnie dopasowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.