Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"


skotmen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam odwrócone działanie start-stop, jak odpalam zawsze jest wyłączony świeci się ,gdy go nacisne gaśnie przycisk i start stop działa ?

Jaki rozmiar opon ?

Hej Opony przód 255/30/20 tył 265/30/20

Wpadł ori rozrząd :)

Udało się przekodować start stop i działa teraz jak powinien czyli pamięta ostatnią pozycję :banan:

">http://7fccc1780f900b96med.jpg

Włączone kopiowanie płyt CD, na dysk :)

https://www.youtube.com/watch?v=-D24d5JRUnA&feature=iv&src_vid=TV1eyGZJu2E&annotation_id=annotation_4106283443

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/-D24d5JRUnA"frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kolego start/stop pamięta zawsze ostatnią pozycję czy podczas odpalania auta jest już w pozycji off?
Pozycje pamięta ale jak są kluczyki w w środku i jak wyciągniesz na chwilę i włożysz to jeszcze pamięta ale jak są dużej wyciągnięte to po odpalenie start stop jest wyłączony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start/Stop normalnie zawsze po odpaleniu jest ON. Chyba że uda Ci się przekodowac i odwrócić działanie guzika.

No właśnie ja mam odwrócone działanie, a myślałem, że można jeszcze w jakiś sposób zakodować żeby działał jak przycisk od blokady tylnych szyb. Zawsze pamięta w jakiej był pozycji po odpaleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start/Stop normalnie zawsze po odpaleniu jest ON. Chyba że uda Ci się przekodowac i odwrócić działanie guzika.

No właśnie ja mam odwrócone działanie, a myślałem, że można jeszcze w jakiś sposób zakodować żeby działał jak przycisk od blokady tylnych szyb. Zawsze pamięta w jakiej był pozycji po odpaleniu

Koledzy trudno to zakodować? VCDSem da się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwrócenie przycisku start/stop? banalnie proste, da się vcds'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start/Stop normalnie zawsze po odpaleniu jest ON. Chyba że uda Ci się przekodowac i odwrócić działanie guzika.

No właśnie ja mam odwrócone działanie, a myślałem, że można jeszcze w jakiś sposób zakodować żeby działał jak przycisk od blokady tylnych szyb. Zawsze pamięta w jakiej był pozycji po odpaleniu

Koledzy trudno to zakodować? VCDSem da się?

Hej ja to zrobiłem VCDSem

09 MCE--->Security Access 20113 ---Adaptacja 10 ---. chanel 34 ---> wartośc 28 zmieniamy na 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca jest taka wartość.. po prostu odejmujemy od aktualnej wartości "4"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem, tzn odjąłem z 28 na 24 i jest ok ;) Dzięki jeszcze raz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem, tzn odjąłem z 28 na 24 i jest ok ;) Dzięki jeszcze raz !

Nie ma za co ważne że działa jak należy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawowały te oems'y 19"? Długo je miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł zderzak S-line plus końcówki :)

f6e9777190d63a24gen.jpg

i jeszcze taki tam uchwyt na telefon

10ef27a30b0b2f2fgen.jpg

79d93fc35e13c09agen.jpg

9c3849b9d8f4d2ddgen.jpg

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie siadł zderzaczek :) U mnie też po nowym roku chciałbym założyć s-line z tyłu.

Kupowałeś już w kolorze czy malowałeś? Możesz napisać jaki koszt całkowity takiego zderzaka? Sam montowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie siadł zderzaczek :) U mnie też po nowym roku chciałbym założyć s-line z tyłu.

Kupowałeś już w kolorze czy malowałeś? Możesz napisać jaki koszt całkowity takiego zderzaka? Sam montowałeś?

Zderzak kupiłem do lakierowania

Koszt całkowity około 1000zł zderzak +lakierowanie

Z demontażem i montażem nie ma problemu parę śrubek +lampy zdemontować i zabezpieczenie i mamy gotowy do ściągnięcia

Ja zmieniałem go sam trwało to koło 30-40min na spokojnie (ściągnięcie i założenie)

A jak masz PDC tył to wyciągnij kluczyki żeby nie było błędu jak odepniesz czujniki

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie siadł zderzaczek :) U mnie też po nowym roku chciałbym założyć s-line z tyłu.

Kupowałeś już w kolorze czy malowałeś? Możesz napisać jaki koszt całkowity takiego zderzaka? Sam montowałeś?

Zderzak kupiłem do lakierowania

Koszt całkowity około 1000zł zderzak +lakierowanie

Z demontażem i montażem nie ma problemu parę śrubek +lampy zdemontować i zabezpieczenie i mamy gotowy do ściągnięcia

Ja zmieniałem go sam trwało to koło 30-40min na spokojnie (ściągnięcie i założenie)

A jak masz PDC tył to wyciągnij kluczyki żeby nie było błędu jak odepniesz czujniki

Dzięki, jak tak to faktycznie sam go zmienię :) Pamiętam że w B6 było dość dużo roboty z tym, dlatego pytałem jak to tutaj wygląda.

Jak będę kupował zderzak to nie muszę mieć tych PDC tylko przełożę je z mojego tak? Mogę kupić zderzak z samymi dziurkami bez wiązek pdc ? :)

Edytowane przez leewang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie siadł zderzaczek :) U mnie też po nowym roku chciałbym założyć s-line z tyłu.

Kupowałeś już w kolorze czy malowałeś? Możesz napisać jaki koszt całkowity takiego zderzaka? Sam montowałeś?

Zderzak kupiłem do lakierowania

Koszt całkowity około 1000zł zderzak +lakierowanie

Z demontażem i montażem nie ma problemu parę śrubek +lampy zdemontować i zabezpieczenie i mamy gotowy do ściągnięcia

Ja zmieniałem go sam trwało to koło 30-40min na spokojnie (ściągnięcie i założenie)

A jak masz PDC tył to wyciągnij kluczyki żeby nie było błędu jak odepniesz czujniki

Dzięki, jak tak to faktycznie sam go zmienię :) Pamiętam że w B6 było dość dużo roboty z tym, dlatego pytałem jak to tutaj wygląda.

Jak będę kupował zderzak to nie muszę mieć tych PDC tylko przełożę je z mojego tak? Mogę kupić zderzak z samymi dziurkami bez wiązek pdc ? :)

Sam zmienisz bez problemu jakiś koc rozłóż wiadomo żeby nie porysować zderzaka. PDC pasuje tylko sprawdź żeby uchwyty nie były połamane ,ja miałem jeden uchwyt z jednej strony urwany ale spokojnie trzyma ta jedna strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz :)

Ja cały czas się zastanawiałem czy nie kupić już w kolorze, ale nie wiem jak to spasuje, czy nie będzie dużej różnicy. No i cały czas mi chodzi po głowie żeby kupić od polifta, ale nie wiem jak to będzie wyglądało jak tył polift a przód przedlift :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wybór należy do Ciebie ale ja bym nie zakładał tyłu polift bo to trochę nie pasuje jak przód przed lift i jeszcze pasuje Neony założyć wtedy

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same zdanie chłopaki :) A te 1000zł to kosztował cały zderzak sline + dokładka sline? Ile za malowanie mniej więcej dałeś jeśli można wiedzieć? :wink: Bo się przymierzam właśnie do zderzaka sline + dokładka sline ale na allegro tyle tego jest, że nie wiadomo który kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same zdanie chłopaki :) A te 1000zł to kosztował cały zderzak sline + dokładka sline? Ile za malowanie mniej więcej dałeś jeśli można wiedzieć? :wink: Bo się przymierzam właśnie do zderzaka sline + dokładka sline ale na allegro tyle tego jest, że nie wiadomo który kupić

Zderzak z dyfuzorem bez czujników licz sobie około 500-800+lakierowanie 400-600

Jeszcze końcówki wydechu pasuje założyć bo bez to kiepsko wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...