Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"


skotmen

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatraki fajne :) fotki troszkę za ciemne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgleb to auto , wtedy jak nizej siadzie kolo nabierze wygladu, teraz allroad ;):P:wink: pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koniecznie na dół i od razu będzie to lepiej wyglądać. I dlaczego nie 20"? :decayed: Ogólnie ładna sztuka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze zastanawiałem się nad kupnem 18' ,bo myślałem że będą w sam raz do a4 b8, ale jak zobaczyłem Twoją na 19tkach to troche sie zamarzyłem i może też sobie takie sprawie :D Piękna bestia. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze zastanawiałem się nad kupnem 18' ,bo myślałem że będą w sam raz do a4 b8, ale jak zobaczyłem Twoją na 19tkach to troche sie zamarzyłem i może też sobie takie sprawie :D Piękna bestia. :thumbup1:

No koniecznie na dół i od razu będzie to lepiej wyglądać. I dlaczego nie 20"? :decayed: Ogólnie ładna sztuka!

Jak kolega wyżej je łyknie :naughty: wezmę 20"

A gleba będzie za jakiś czas :wink:

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gofer a szukasz felg ;) ? tez mam 19 na sprzedaz z oponami prawie nowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki fury, a co to za model felg ?

FELGI OEMS IFG10

Żona nie darowała mi i musiałem też zrobić setup :bicz: mówiłem że może być jeszcze śnieg :decayed:00f3c7bc3c9c414dgen.jpg

3d9b1c7a11119aa3gen.jpg

7f23e8f95becb54bgen.jpg

97af73c9c19aa604gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka centymetrów w dół i będzie miazga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka centymetrów w dół i będzie miazga :kox:

które?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 oczywiście :wink:

bo żona też chciała :naughty:

a4 oczywiście :wink:

bo żona też chciała :naughty:

Panowie kto na forum ma posadzone auto tak -35 -40 zdjęcie z boku żeby to ładnie wyglądało, nie chciał bym żeby tył leżał niżej żebym cały czas pod górkę nie jechał Bo mocy nie ma :grin:

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romco miał -40 ale nie wiem czy to zostało, zerknij do jego wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemny lakier, jasny środek - dla mnie wypas. też miałem auto w takiej konfiguracji i wcale tak źle z utrzymaniem czystości nie było. Do czyszczenia skóry dobrym kosmetykiem jest... mydło w kostce - dość dobrze czyści i nawilża przy okazji skórę zapobiegając jej pęknięciom.

co do kółek - bardzo fajne i z tego co widzę to opony Bridestone Potenza S01 - mam takie same i trzymają bardzo dobrze, no i bieżnik zużywa się dość wolno :banan:

Co do zawiasu to widząc po scenerii zdjęć - allroad to wcale nie taki zły pomysł :grin:

Powodzenia i bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemny lakier, jasny środek - dla mnie wypas. też miałem auto w takiej konfiguracji i wcale tak źle z utrzymaniem czystości nie było. Do czyszczenia skóry dobrym kosmetykiem jest... mydło w kostce - dość dobrze czyści i nawilża przy okazji skórę zapobiegając jej pęknięciom.

co do kółek - bardzo fajne i z tego co widzę to opony Bridestone Potenza S01 - mam takie same i trzymają bardzo dobrze, no i bieżnik zużywa się dość wolno :banan:

Co do zawiasu to widząc po scenerii zdjęć - allroad to wcale nie taki zły pomysł :grin:

Powodzenia i bezawaryjności!

Opona to nie Bridestone Potenza S01 ale uwaga Nexen Su1 :P :P:P dobry stosunek ceny do jakości :D dobre parametry

Springi wpadną za jakiś czas tylko szukam zdjęcia jak wygląda -35/30 najlepiej na 19"

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...