Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"


skotmen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie same zdanie chłopaki :) A te 1000zł to kosztował cały zderzak sline + dokładka sline? Ile za malowanie mniej więcej dałeś jeśli można wiedzieć? :wink: Bo się przymierzam właśnie do zderzaka sline + dokładka sline ale na allegro tyle tego jest, że nie wiadomo który kupić

Zderzak z dyfuzorem bez czujników licz sobie około 500-800+lakierowanie 400-600

Jeszcze końcówki wydechu pasuje założyć bo bez to kiepsko wygląda :decayed:

Ja już końcówki mam założone to chociaż jedno z głowy :P tylko pytanie czy nie robić od razu na dwa kominy i wydechu od 3.0 nie zamontować :D nie no temat rzeka z tymi modami... no i ten poliftowy u Wojtka też ładnie leży :) Chyba trzeba będzie rzucić monetą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same zdanie chłopaki :) A te 1000zł to kosztował cały zderzak sline + dokładka sline? Ile za malowanie mniej więcej dałeś jeśli można wiedzieć? :wink: Bo się przymierzam właśnie do zderzaka sline + dokładka sline ale na allegro tyle tego jest, że nie wiadomo który kupić

Zderzak z dyfuzorem bez czujników licz sobie około 500-800+lakierowanie 400-600

Jeszcze końcówki wydechu pasuje założyć bo bez to kiepsko wygląda :decayed:

Ja już końcówki mam założone to chociaż jedno z głowy :P tylko pytanie czy nie robić od razu na dwa kominy i wydechu od 3.0 nie zamontować :D nie no temat rzeka z tymi modami... no i ten poliftowy u Wojtka też ładnie leży :) Chyba trzeba będzie rzucić monetą :)

Jak już końcówki są to spoko bo bez to słabo wygląda :D

Też myślałem o wydechu na dwie strony ale na razie zostaje tak muszę się napatrzeć :grin: a jak się znudzi to dołoży się :wink:

Zderzak z polifta jest ok ale do przodu jak dla mnie trochę nie pasuje :P Wiadomo auta się nie widzi z przodu i z tyłu naraz ,gorzej by to wyglądało jak by przód był polift a tył przed liftem to w tedy już jest masakra :facepalm:

co do zderzaka mam inne zdanie :)

8a56b73cb029.jpg

Noo ładnie wygląda :thumbup1: Ja nie mówię że jest brzydki tylko przód z tyłem się gryzie

Progi dokładałeś czy już były ?

Szukam progów ,ale bedzie trzeba chyba kupić nowe :kwasny: i zderzak przód sline jak by się znalazł w dobrej kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z takiego założenia wychodzę, że przodu i tyłu nie widać jednocześnie :)

Mało osób zna się czy jest to lift czy nie. Forum i właściciele (miłośnicy) :wink:

Progi dokładane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z takiego założenia wychodzę, że przodu i tyłu nie widać jednocześnie :)

Mało osób zna się czy jest to lift czy nie. Forum i właściciele (miłośnicy) :wink:

Progi dokładane.

nowe progi kupiłeś czy używki ?

montowane na kleju do szyb?

łatwy montaż czy trzeba się nakombinować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się człowiek rozmyślił i po założeniu zderzaka s-line z wydechem z jednej strony zachciało mu się dwustronnego wydechu to wystarczy zmienić dokładkę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tył lift przod w stylu rs z przelotem i jest zajefajnie listwy kupiłem uzywki ale wolał bym nowki masz tasme i tylko klej do szyb i jest si pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładkę można zmienić z jednego na dwa kominy, progi używki i montowałem jak kolega Łukasz napisał plus taśma tylko miałem położoną powłokę Max protect i taśma kiepsko trzymała, ale klej chwycił dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładkę można zmienić z jednego na dwa kominy, progi używki i montowałem jak kolega Łukasz napisał plus taśma tylko miałem położoną powłokę Max protect i taśma kiepsko trzymała, ale klej chwycił dobrze

wiem wiem że wystarczy zmienić dokładkę i zakładamy wydech od 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co myślicie o tych dyfuzorach a'la s line na tył do zderzaka bez s-line?
Warto się w to bawić czy szkoda pieniędzy?

Gdzie kupiłeś końcówki chrom? Aso czy allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co myślicie o tych dyfuzorach a'la s line na tył do zderzaka bez s-line?

Warto się w to bawić czy szkoda pieniędzy

Gdzie kupiłeś końcówki chrom? Aso czy allegro

Nie widziałem na żywo takiego dyfuzora ,ale tak na ok chyba jest mniejszy na wysokość

Końcówki kupiłem na allegro ale nie pasują idealnie jest dziura po założeniu ,ja to przerobiłem żeby to pasowało zostały nowe rury wstawione i dopasowane stare rury obcięte i wspawane nowe z końcówkami na stałe. Jak nic nie chcesz przerabiać proponuję końcówki s-line ori

a tutaj kupiłem

http://allegro.pl/koncowka-koncowki-wydechu-audi-a4-b8-q5-q3-a6-a5-i6075767556.html

Pokaż link do tego dyfuzora

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ubyło tych aukcji... Nie moge znaleźć teraz na wydech tylko po lewej stronie, ale chodzi z grubsza o to :http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-dyfuzor-tylni-sline-spoiler-s-line-i6589028360.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie dokładnie na tych zdjęciach na czarnym audi jest prawdziwa dokładka i zderzak na tym jasnym jest ten zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc :-)

mam auto z tym samym kolorem co Ty. I takie pytanko - sluchaj czy on nie wyglada bardziej na brazowy niz szary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc :-)

mam auto z tym samym kolorem co Ty. I takie pytanko - sluchaj czy on nie wyglada bardziej na brazowy niz szary?

do słońca ma odcień coś w brązowy

jak jest pochmurno to coś w grafit

a jak się robi ciemno to w czerń podchodzi

w skrócie Kameleon :D poważnie taki dziwny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie :-)

zastanawiam sie czy to metalik czy lakier perlowy? Bo po vinie z serwisu Audi zczytanym jest napisane ze: "Lava Grey, pearl effect" to wtedy by sie zgadzalo jak piszesz ze to kolor - kameleon :-) w roznych odcieniach swiatla ma rozne barwy, jak perla hehe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wąskie te narty Ci przyniósł :P

No narty zjazdowe,jeszcze zapięć brakuje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...