Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wielka prośba o pomoc i poradę - dopasowanie tapicerki (zdjęcia)


regmac

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

zwracam sie do Was z prosba o pomoc w dopasowaniu koloru tapicerki do mojego samochodu. W zalaczniku znajdziecie zdjecia mojego wozu, na ktorych staralem sie pokazac kolor tapicerki. Podaje rowniez 2 linki do aukcji allegro z kompletami skorzanymi do a4.

Prosze o Wasza opinie, ktory z nich bedzie pasowal kolorystycznie do mojej deski i pozostalych elementow. Wiem ze byly 3 kolory deski w audi: czarny, szary i bezowy. Skora natomiast wystepowala jako szary, jasny szary.

MOJE ZDJECIA

70eb78c7a7703fa2.jpg

75cb203ebbaf4513.jpg

a8f10854d725a267.jpg

LINKI DO AUKCJI

1. http://www.allegro.pl/item452791661_skora_tapicerka_skorzana_audi_a4_2001_08_grafitowa.html

2. http://www.allegro.pl/item453078894_skory_air_bag_podlokietniki_audi_a4_2001_rok.html

dzieki za pomoc[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 21:54_________________________________________________ponawiam zapytanie, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt!!! Bardzo ciężko jest dobrac kolor ze zdjęc. Myślę, że najlepiej byłoby wybrac się do gościa i obejrzec towar na żywca. Wtedy mógłbyś dobrze ocenic kolor, wartośc towaru oraz negocjowac cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz prosic kogos z kolegów z Lublina, aby dokonali oceny tej cacy skórki. Wiesz jak ktoś ma niunie to odrazu będzie wiedział, czy fotele będą gucio czy też będą się gryzły kolorystycznie. Swoją drogą to musiałbyś również zapodac kilka zdjątek wnętrza w wyszej rozdzielczości to znacznie pomogłoby w doborze.

Ja również mam podobną tapicerę (Twoją obecną) ale nie jestem pewny czy, aby na pewno taką samą. Co do Bydzi spoko jestem wstanie załatwic ci temat bo w niedzielę będę załatawił tam swoje sprawy i mogę rozpoznac temacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te za 1599 są w kiepskim stanie..tapicerka może sie troche różnić od kiery, mieszka itd. nawet jak się będzie różniła to i tak napewno mniej niż teraźniejsza tapicerka :slina::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ze zdjęciami jest taki problem ze ten sam element w różnych oświetleniach, będzie na zdjęciach wychodził w różnych kolorach a rozdzielczość nic nie ma do koloru .

W takiej sprawie jak ta ja osobiście posługiwałbym się wzornikami kolorów (Pantone). I tylko tym.

Twoja kiera jest popielata i według mnie żaden zestaw który pokazujesz do niej nie spasuje.

Zawsze można wymienić kierę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nawet nie zastanawiał i poprostu wzioł i pojechał do Lublina.... z Kraka w Końcu nie jest tak daleko to raz , dwa cena jest baaaardzo atrakcyjna i fotele

"s-linowskie" :gwizdanie: trzy wszystko zobaczysz sobie na miejscu i ewentualne zobaczysz kolorystyke :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze na co dzień zajmuje się dobieraniem kolorów farb do skóry mogę tylko potwierdzić, to co napisali koledzy.

NIE MA MOŻLIWOŚCI żebyś kolor ze zdjęcia brał jako 100% rzeczywisty. Różnice między zdjęciami, które przesyłają nam klienci a kolorem nadesłanych próbek są nieraz kolosalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej porównaj kody wyposażenia wnętrza np tu :naughty:http://www.audiklub.org/dane/a4/b6/color/84.html

zadzwoń do sprzedających i niech podadzą ci kod z tapicerki jest ( a raczej powinien być :wink4: ) na elementach tapicerki. może podpasujesz do swojej. Na moje oko masz platynowe ( szare ) wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor tapicerki mozna rownież dopasowac po numerze win .Ja w swojej pracy przynajmniej tak robie gdy mam problem z dokladnym dopasowaniem skóry do konkretnego modelu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze temat mozna zamknac - fotele kupione, czekaja na wlozenie, kolor idealny ;)

to wrzuć tutaj fotki i sie pochwal :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...