Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co to za komunikat na komputerze?


damiana45

Rekomendowane odpowiedzi

witam

proszę pomóżcie rozszyfrować mi błąd na komputerze. Jechałem autostradą i się zapalił... ale niestety licznik jest jaki jest a w chwili obecnej nie mam dostepu do komputera z programem żeby sprawdzić bład.... komunikat pali się cały czas nawet po włączeniu i wyłączeniu silnika, nie zapaliła się żadna dodatkowa kontrolka...c178a14be5b4ab0bgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że wyświetlacz?? mam ten samochód od kilku dni ale nie było problemów zapalały sie rózna komunikaty np. o braku płynu do spryskiwaczy a teraz coś takiego.... a dyskusji nie podlega że wyświetlacz do wymiany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że to komunikat o minimalnym poziomie oleju albo komunikat błędu Oil Sensor.

http://s19.photobucket.com/user/walky_talky20/media/Audi-Oil-Warnings.png.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze komunikat o minimalnym poziomie oleju byłby czerwony? Oil sensor możliwe... Poszedlem przestawić samochód na prosty teren żeby sprawdzić poziom oleju, o dziwo komunikat nie świeci... Dodam ze pada ostry deszcz i jest wilgotno... Może cos z kostka od czujnika?? Za chwile jeszcze pójdę sprawdzić jak przedstawia się poziom oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze komunikat o minimalnym poziomie oleju byłby czerwony

nie, jest zółty

żeby sprawdzić poziom oleju, o dziwo komunikat nie świeci

boś otworzył maske i komp uzał,że wymieniles olej,ew.dolałeś olej czyli masz odpowiedz co sie wyświetla na fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie otworzyłem maski a komunikat juz się nie swiecil. A dopiero później sprawdziłem olej i jest na pól bagnetu... Nic juz z tego nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź instrukcję Audi A4 B5 (jest chyba na forum) i tam są opisane wszystkie kontrolki i możliwe przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze przyjrzeć to faktycznie jest tam kominikat nie pil sensor tylko OIL MIN... Nie zmienia to faktu że olej w silniku jest...

Edytowane przez damiana45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestować w czujnik oleju?? ma ktoś jakieś symbole tego czujnika do silnika 1.8 turbo?? czy wszystkie są takie same?? czy może zacząć od czegoś innego? nie od czujnika?


podpiąłęm komputer... błędów brak. elektronik mówi że to wina licznika? może tak być? zapala sie kontrolka rezerwy a wskaźnik pokazuje około pół baku... mówi też że można wymienić licznik ale potrzebny jest kod immoblisera, którego chyba nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...