Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Mrowienie pedału sprzęgła


marcys

Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem że temat był wałkowany, sam pisałem podobnego posta,ale łapy opadają.tak jak w temacie jak zmieniam biegi to czuje pod butem takie mrowienie pedału sprzęgla.bierze normalnie w połowie,choć zauważyłem ostatnio że przy spokojnej jeździe tzn. spokojne przyspieszanie,niewystepuje ten objaw tylko jak daje w pedał ostro to wtedy czuć te mrowienie.byłem w aso piła,poznań i w innych warsztatach i każdy mówi że to nie dwumas ale niepotafą powiedziec co................. :wallbash:coć bym chciał zrobić to niewien co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie miałem niejednego tdi,i nic takiego nie bylo,a nawet ostatnio jechałem podobną tylko 2003 i tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przełączam z jedynki na dwójke to tego niema tylko na wyższych biegach,co do przebiegu to raczej jestem pewien przebiegu,jeden właściciel, cały czas wpisy były z jednego serwisu z magdeburga z tamtąd był niemiec, i sprawdziłem w aso w polsce, to wszystko zgadzało się co do kilometra. :mysli:[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 19:58_________________________________________________mam 145 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może odnosisz tylko takie wrażenie a wszystko jest ok jeśli nikt nic nie wykrył a byłeś juz w kilku miejscach jak piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak daje w pedał ostro to wtedy czuć te mrowienie

jezdzic spokojnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padnięte łożysko pilotujące na wałku sprzęgłowym i mamy pulsujący pedał sprzęgła. ( większość tdi ma tam łożysko INA 410 0009 10 cena 26zł w InterCars,ie) I problem znika tylko jest przy tym dużo pracy oraz wyjęcie zużytego też nie jest proste. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed zakupem swojego AVF'a oglądalem kilkanascie sztuk i w paru własnie był efekt drgania pedału, które nie wynikaly z wibracji silnika, tylko bylo normalnie czuć je w szczegolności zmiany z 1-2 , 2-3. w swoim AVF'ie nawet po chipie nie mam takiego efektu, sprzeglo chodzi leciutko bez efektu mrowienia.

przebieg 181k ori.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...