Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!! Dzis kupiłem swoje pierwsze Audi A4 B5, z rocznika 95. kolor granatowy metalik, klimatronic, elektryka. Bardzo fajne autko pięknie chodzi. za pare dni wrzuce zdjecia. Pozdrawiam!!

Opublikowano

no to gratulejszyn

dawaj fotki ino szybko :621:

będziem krytykować :564:

Opublikowano

będziem krytykować :564:

A dlaczego od razu krytykowac ?? :P Moze jest piekne i nie ma co krytykowac :)

Opublikowano
  • Autor

Moze sie bedzie podobac moze nie, to kwestia gustu. mnie sie podoba. Fotki najprawdopodobniej beda jutro z wieczora. pozdro

Opublikowano

witka :) no i czekamy na fotki :P

Opublikowano

oj Mad_MAX, widze że nie znasz znaczenia słowa KRYTYKA :621:

tak więc nie floduj na forum tylko np. zajrzyj do słownika :(:

krytyka - analiza, ocena, recenzja

myślę że dość jasno określiłem znaczenia słowa :533:

Opublikowano

krytyka (Europa)

(gr. kritiké téchne ‘sztuka osądzania’) 1. analiza i ocena jakiejś działalności z określonego punktu widzenia. 2. ujemna ocena kogoś lub czegoś. 3. lit. dział piśmiennictwa, który obejmuje oceny utworów literackich, muzycznych, teatralnych, filmowych, dzieł sztuki itp. 4. recenzja. 5. pot. ogół krytyków (1).

ALE ROWNIEZ UJEMNA OCENA.

Opublikowano
  • Autor

Witam! Dzis dopiero moge wstawic foteczki, wiec to robie. Audi z zewnatrz jest zwyczajnym autkiem nie poddanym narazie zadnym liftom. czekam na jakies uwagi. Pozdrawiam!!

IMG_0474.jpg IMG_0466.jpg IMG_0471.jpg

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje gratuluje auta. Masz taki sam kolor, ten sam roczniki silnik jak mój ale twój ma klimatyzacje a mój nie.

Opublikowano

ładnie ładnie...kilka zmianek stylistycznych i bedzie jeszcze ładniej :one:

Opublikowano

ciemne audi zawsze mi się podobają :027:

Opublikowano
ale twój ma klimatyzacje a mój nie.

a skąd wiesz :027:

piękna seria, na wiosnę ładna felga i lampy po lifcie i nic bym juz nie ruszał - naprawdę ładne auto i wbrew pozorom z silnika też będziesz zadowolony ;)

Opublikowano
ale twój ma klimatyzacje a mój nie.

a skąd wiesz :027:

wlasciciel napisal to w pierwszym poscie :)

ladne autko do spokojnego poruszania sie po miescie, kilka zmian i bedzie wygladala duzo mlodziej :)

Opublikowano

[ Dodano: 28-01-2007, 00:42 ]

ale twój ma klimatyzacje a mój nie.

a skąd wiesz :027:

wlasciciel napisal to w pierwszym poscie :)

hehe umkło mojej uwadze :):

Opublikowano

bardzo ładne i zadbane auto, spoiler jak u mnie kołpaki ja swoje wywaliłem zastanów sie nad lampami z tyłu i kierunkami bocznymi pozdrawiam i miłego użytkowania

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za wszytskie rady:) napewno z nich skorzytam, na wiosne planowane sa jakies felusie. i teraz pomysle nad jakimis swiatelkami. Pozdrawiam

Opublikowano

troszkę pracy (investycji) i będzie piękna :621:

najlepiej zacząć od oświetlenia

no i oczywiście felunek na lato :564:

czy mi sie wydaje czy tylny zderzak z prawej strony na dole jest jakis przyhaczony

Opublikowano
  • Autor

Dobrze Ci sie zdaje, jest to minimalne przytarcie a raczej bylo. Juz zostalo zrobione i wszystko wyglada ok. :)

Opublikowano

parę zmian odświeżających i będzie pięknie! :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.