wlacznik swiatel problem

michal1.8tq

Witam koledzy mam problem w moim audi jakis magik podlaczyl zamiast ori wlacznika swiatel wlacznik od passata b5.Iteraz jest problem chce zalozyc ori tylko po podlaczeniu ori wlacznika wszystkie swiatla zapalaja sie na pozycji zero i auto nie reaguje na rychy wlacznika.Sprawdzone w innym aucie wlacznik dziala.Ma ktos jakis schemat wlacznika do instalacji lub wie kto cos zrobil zeby to badziewie z paska podlaczyc :kwasny::kwasny::facepalm:

Tutaj znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/

Zapewne masz instalację LOW, a włącznik HIGH i trzeba piny poprzekładać. Sprawdź na schemacie.

Ewentualnie ktoś ustawił tryb skandynawski i załączają się od razu po przekręceniu zapłonu.

Najprawdopodobniej zły włącznik.

dzisiaj ogarne istalacje i sprawdze najwyzej przeloze piny.A po wlozeniu tego przelacznika do innej b6 wszystko lata tylko xenon odpala sie po 2-3 sekundach.a co moze byc tego powodem???

Dziwna sprawa, a jak odpala Tobie na samym zapłonie. Też z opóźnieniem? Być może MCE szwankuje. Podaj numer tego przełącznika.