Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspólne granie online PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wiem że nie ten dział, ale mam do sprzedania fajny headset: Sony Wireless Stereo Headset 7.1 działa z PS3 i PS4, link do ogłoszenia na PW.

Wysłane z mojego LG-D855

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś w Magicka 2?

Dzisiaj premiera Star Wars Battlefront :banan: :banan: :banan:najlepsze jest to, że kampanie można przechodzić w pare osób :banan: :banan: :banan:

Edytowane przez makiGS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Battlefroncie nie ma żadnej kampani ;)
U mnie w sklepie już jest, ale nie jest tak popularny jak niedawny F4
27e2982f926c89eamed.jpg

Edytowane przez grampp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś kupiłem za 219zł w sklepie. No może nie taka kampania ale kooperacja jest :-) :banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym wystawił za 219 to na każdym egzemplarzu traciłbym 5zł.. Niestety tak to wygląda na start dla swieżaków. Albo zarabiasz i masz drogo albo mqsz tanio i tracisz ale ludzie zajarani a Ty po czasie zwijasz interes bo niestac Cię na towar;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek ja nie mam nic do zarzucenia Tobie wiem jak wyglada walka na rynku i ciężko "nowicjuszowi" się na niego wbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makiGS luzik chciałem tylko wytłumaczyć jak to wszystko wygląda od strony sprzedającego ;)
deafca wg recenzji na pierwsze 5 godzin spoko później zaczyna nudzić... jeśli nie poświęcasz dużo czasu na granie online to nie ma co kupować bo kampanii single-player tam nie uświadczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto się zapoznać z tą opinią nt. Battlefronta: 0abe8f0358fe96ed5bc703136c99a2fa.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznacie ze trochę klimaciku ta gierka ma .Szkoda że duży nacisk jest na granie multi .Może w black opsa 3 zainwestuje po 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja maniaczę na ps4 w Destiny. Gra dla mnie niesamowita, mam ponad 1000h zrobionych, ogarnięty cały endgame i mega ekipę.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do wspólnej gry, psn Powro_

Piszcie msg albo inv, z zaznaczeniem że z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO nawet nie wiedziałem ze ktoś w destiny gra .Grać samemu to troche lipa i jeszcze gierka po ANG :/ . Może we wolny wieczór kiedyś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chwile w destiny grałem ale jak jest star wars to osobiście dla mnie dużo lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w Destiny bo nie mam ekipy niestety, na sklepie mam z 5 używek ale jakoś nie korciło mnie by zabrać jedną do domu ;)


Właśnie niezadowolony klient przyszedł odsprzedać mi nowiuśkiego Battlefronta, także Panowie dzisiaj wkraczam do pola bitwy w battlefront ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...