Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspólne granie online PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko gry na PC mają kody, żadna gra na konsole ich nie posiada, dlatego gry używane na konsole cieszą się tak dużą popularnością, np Wiedźmin 3 u mnie w sklepie nówka za 200zł, a używka za 150zł, gry niczym się od siebie nie różnią tylko świeżą folią na opakowaniu, zgadnijcie co wybiera klient? :P

Edytowane przez grampp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie - są gry na ps4 które posiadają kody, na dodatkowe wyposażenie np lub różnego rodzaju przepustki sezonowe, sieciowe itd. generalnie każda gra powinna działać normalnie po sieci, a wcześniej wymienione kody są poprostu wykorzystane i nie można ich użyć drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to co kiedyś że płyta po kilku godzinach była porysowana jak nożem, ostatnio jak grałem w Batmana 2 miesiące na x1 to kupiłem oczywiście używke i po mnie płyta bez skazy ani jednej rysy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Ja kupuje ostatnio konta z konkretną gra i gram sieciowo na swoim prywatnym profilu i wszystko działa spoko. Za nowy tytuł w takim wypadku płace ok 100-130 zeta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Ja kupuje ostatnio konta z konkretną gra i gram sieciowo na swoim prywatnym profilu i wszystko działa spoko. Za nowy tytuł w takim wypadku płace ok 100-130 zeta ;]

Tak, tylko w tym wypadku gry nie odsprzedaż i wychodzi Cię to drożej niż kupno normalnej gry by później sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tego tak nie podchodzę kupuje przechodze cala grę gram po sieci i kupuje nastepna ta cena za kilkadziesiąt godzin rozgrywki jest dla mnie ok. Każdy robi jak lubi. Mnie cieszy tez fakt ze konsola ciszej pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, takie biznesy są nielegalne niestety, równie dobrze sprzedający może poprosić sony żeby mu konta pousuwali, tylko prawdziwy dostęp do kont mają ich pierwsi właściciele przy rejestracji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co możecie powiedzieć na tenat project cars? lepsze od drive club czy nie?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia powiem, że DriveClub mi się bardziej podobał, lecz z tego co ludzie kupują to Project Cars jest bardziej chodliwe ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

driveclub mam a project cars tylko ze słuchu znam, ale myślę ze trzeba noge z gazu odjac i uzbierac na nowego nfs, pod choinka wpadnie pro skater 5 takze bedzie co robić :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie bierz tego Tony Hawka.... mega porażka, gra pełna błędów, grafika przeniesiona chyba bezpośrednio z ps2.. ogólnie za tą cene co jest na premierę nie opłaca się zupełnie, no offense to tylko chęć pomocy widziałem grę i szczena opada jak Activision chcą doić graczy na ten tytuł. Dali go w tym roku tylko dlatego, że kończy im się umowa z Tony Hawkiem w tym roku i chcieli jeszcze raz na szybko wykorzystać jego facjate na boxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jeździłem na desce kupę lat i ogólnie zawsze lubialem w to grac i przymykalem oko na błędy i niedociągnięcia, btw jest tutaj ktos co ogarnia dobrze drifty w driveclub? nie chce sie chwalic ale na jednej trasie japońskiej jestem na 1 miejscu najlepszej 50 autem ferrari italia 458 e najgorszych warunkach pogodowych, jak dotad nie znalazlem tam sobie godnego przeciwnika, moze ktos chętny? :)3f655a40695bb6b51fd9116d720cbcbe.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...