Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!


ykk

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladki, i czarna listwa w tylny zderzak :) pozniej jak co dozbieram to beda ledy.. :naughty:

Bo na fele nie ma co liczyc, ze sie ukaza.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taczka konkret!!!Ja bym dolozyl lotke na tylna klape.Maly duperelek ale "DIABEL TKWI W SZCZEGOLACH"No i dystanse 30mm na strone to poprawia wyglad i stabilnosc autka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladki, i czarna listwa w tylny zderzak :)

Daj znać jak zrobisz listwę na czarno i koniecznie wrzuć foto bo kusi mnie co by u siebie tak zrobić przy okazji malowania dokładek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko tych dziurek w tapicerce :gwizdanie:

No ale bardzo ladna i podoba mi sie wyposazenie.. Kurcze do swojej dokupilbym z checia takie foteliki ale nie ma ich za czesto na allegro Ciekawi Mnie ich koszt :decayed:

No ale fursko bardzo ladne szkoda ze nie avant :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulo77 listewka nie bedzie "robiona" tylko ori czarna z ASO :)

Jak wszystko zrobie to beda fotki (tylko na razie jakos nie moge sie za to zabrac) :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabieraj się zabieraj, ja odrezam furkę zobaczymy się na spocie a ty taką serią przyjedziesz :polew:, (żart oczywiście) :wink4: , ostatnie fotki za***iste ładna trumna, czasami żałuje że nie trafiła się czarna ;(, a z tymi feleami to mnie wrobiłeś wchodzę w Twój wątek a tam MAM 7, juz myślałem że kupiłeś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk'u tyś jest wariat z tymi fotkami, Lizaki Chupa miażdzą a niewolnik ma dobrą pracę :polew: :polew: :polew:

:good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk'u tyś jest wariat z tymi fotkami, Lizaki Chupa miażdzą a niewolnik ma dobrą pracę :polew: :polew: :polew:

:good::kox:

Ja sie pisze na niebieskiego jak cos :kox:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 18:55_________________________________________________Co do felg to fajne wrazenie dla oko jak sie kreca super :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Chupa Chupsów bierze za godzinę pracy ? :decayed:

Jerzu coś dla Ciebie:

http://www.moto.allegro.pl/item611559164_felgi_mam7_19_vw_audi_mercedes_skoda_5x112.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz mi takie 18 :decayed:

Właśnie najlepsze w tej aukcji jest to że to są 19" :kox: Ja bym na Twoim miejscu pomyslał nad nimi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie ten mod "Chupa Chups" w podłokietniku :kox::polew:

chyba włożę cos takiego u siebie :gwizdanie: wtedy środek u mnie i u ciebie będzie taki sam :cool1: :gwizdanie: :kox::polew:

A to blizniaka szukasz czy jak ?? :naughty:

Najde :tongue4:

Znajdz mi takie 18 :decayed:

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 10:35_________________________________________________http://www.allegro.pl/item613420460_mam7_nowe_felgi_5x112_niemiecka_jakosc_18.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie ten mod "Chupa Chups" w podłokietniku :kox::polew:

chyba włożę cos takiego u siebie :gwizdanie: wtedy środek u mnie i u ciebie będzie taki sam :cool1: :gwizdanie: :kox::polew:

A to blizniaka szukasz czy jak ?? :naughty:

nie ale przy mojej napisał ze mamy identyczne środki :tongue4: ale dołożyl moda czupa czups :polew: wiec zeby to co napisał było prawda musze zrobić to i ja :decayed::polew: :polew: :polew:

Najde :tongue4:

Znajdz mi takie 18 :decayed:

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 10:35_________________________________________________http://www.allegro.pl/item613420460_mam7_nowe_felgi_5x112_niemiecka_jakosc_18.html

mniejsze droższe i bez opon :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsze droższe i bez opon

Dlatego to nie okazja a o taką Jerzowi chodzi :decayed: W każdym bądź razie już pracujemy z Jerzykiem nad tym :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa felga na aucie :) zdjecia - 1 post :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...