Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dwie stacyjki w samochodzie?


Damiandix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :hi:

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc rozwikłać zagadkę i powiedzieć dlaczego w samochodzie kumpla są dwie stacyjki?

Do samochodu dołączone ma dwa kluczyki, jeden tylko od stacyjki, drugi od reszty zamków.

11039501_1038900049470975_2073241209_n_j

Jak widać na foto jakiś druciarz :grin: przykleił na taśmę izolacyjną kluczyk do bębenka, tylko po co? Który de facto jest podłączony. Domyślam się, że stacyjka wysiadła i ten wolał kupić nową z kluczem niż bawić się z immo i kluczykami. Boje się rozebrać ten twór, bo wizja uziemienia auta jest dla koleżki jest nie do przełknięcia. Z kodów wynika że furka posiada centralny z pilota, a powyższy jest bez guzików.

Co zrobić krok po kroku by wszystko "wróciło do normy"? :wink: Da rade przełożyć bębenek z jednego (na fotce) do drugiego (w kolumnie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie przelozyc wklad stacyjki spokojnie. poczytaj na necie jak to zrobic za pomoca drucika i wszystko bedziesz wiedzial. kluczyk zablokowal jakis debil zamiast nawet przykleic pestke tak aby bylo to malo widoczne. masakra myslalem ze juz nic mnie nie zdziwi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem jak przełożyć mu ten środek zamka, masz może jakieś fotostory? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...