Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polerowanie Samochodu Audi a4 B5 Porady


BEpower07

Rekomendowane odpowiedzi

No to gites :) Ja mam warunki ale jakos nie moge sie zebrac. Jak wypada mi sobota wolna to zawsze cos dlubie w aucie. To ostatnio spryski rezalem potem bixy a ostatnia sobote tempomat. Teraz przyszla pora na "korekte lakieru" oby kuzwa bylo dobrze :decayed:

Edytowane przez Chadury89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki mądry :) to się jeszcze okaże :)

Dzisiaj bylo pierwsze podejscie na starej masce, mysalelm ze bedzie latwiej :) ale sie przeliczylem ;P Troche wyrywało mi polerke jak polerowalem na bialbym Roayalpads jakies wskazówki co do tego?. Z reszta sobie jakoś poradzilem.

Edytowane przez BEpower07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki mądry to się jeszcze okaże

Kolega juz trochę walczy z maszynami... :) poza tym ma VRG.... :) troche inna filozofia choć też trzeba jej pilnować :)

Troche wyrywało mi polerke jak polerowalem na bialbym Roayalpads jakies wskazówki co do tego?

Bo..... to sie chyba nazywa Know How .... :) a poważnie ciężko powiedzieć ... wypracowałeś za mocno pastę i się zrobił ''tępy'' lakkier... za duże obroty.... przegrzałeś... za duzo pasty...

BTW ...

"Hols protocol activated"

to nie jest nic strasznego bywa ze maszyna DA robi holo pytanie czy je widzisz i umiesz sie z nimi uporać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądać Muhammada Ali na ringu - takie proste, sam stanę i wygram walkę o tytuł mistrza. To w Matrix, rzeczywistość jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądać Muhammada Ali na ringu - takie proste, sam stanę i wygram walkę o tytuł mistrza. To w Matrix, rzeczywistość jest inna.

Mega trafione porównanie :) Dlatego właśnie ja się nawet nie łapię za rotację bo szkoda mi mojego auta, nie mówiąc już o aucie kogokolwiek innego. Jak nabiorę trochę wprawy na DA to pomyślę nad rotacją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dawać więcej pasty? I jak się skończy i rysy będę to powtarzać jeszcze? Czy od razu przechodzić do innej pasty?

Panowie używał ktoś tego wosku tester starczy na całe auto (kombi) ?

http://showcarshine.pl/finish-kare/202-finish-kare-1000p-hi-temp-paste-wax-najtrwalszy-sealant-produkt-roku-2009-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spokojnie. Powinno wystarczyć początkującemu ogarniętemu na 4 aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...