Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

trzecie piętro bęzie git - może głośno nie będzie a że bez dzieci jedziemy to tym razem wybrałem trzecie

Opublikowano

Hmm chyba jednak wrzucę zimę bo w niedzielę może być kiepsko ... :kwasny: nie może być pogoda tak jak dzisiaj :)

Opublikowano

Hmmm to ja też kupuję Wyborowa ;) będzie śnieg to będzie gdzie ją schłodzić :D na parapet i będzie miodzio :D Na smaka wziolem małą Soplice orzechową xD

Nastukane z Desire610

Edytowane przez longerrr89

Opublikowano

Szkoda że szoli nie ma na te trzecie piętro [emoji12] no wolę Finlandia lecz wyborowa też nie pogardze :-)

Opublikowano

Jaki posrany jest ten nowy TapaTalk... napisało mi post jako kto inny

Opublikowano
  • Autor

Hmmm to ja też kupuję Wyborowa ;) będzie śnieg to będzie gdzie ją schłodzić :D na parapet i będzie miodzio :D Na smaka wziolem małą Soplice orzechową xD

Nastukane z Desire610

Ty jesteś z Gliwic ?

I jedziesz do BT ?

dlaczego ja nic o tym nie wiem - byłbyś na "ślaskim piętrze" gdybym wiedział

Jedziesz znami ze zbiórki czy sam ?

Opublikowano

Jaki posrany jest ten nowy TapaTalk... napisało mi post jako kto inny

fakt ,,,do bani :(..żałuje ,że robiłem aktualizację

Opublikowano
  • Autor

Hmmm to ja też kupuję Wyborowa ;) będzie śnieg to będzie gdzie ją schłodzić :D na parapet i będzie miodzio :D Na smaka wziolem małą Soplice orzechową xD

Nastukane z Desire610

dlaczego nie ma Cię na liście ?

Opublikowano

Hmmm to ja też kupuję Wyborowa ;) będzie śnieg to będzie gdzie ją schłodzić :D na parapet i będzie miodzio :D Na smaka wziolem małą Soplice orzechową xD

Nastukane z Desire610

dlaczego nie ma Cię na liście ?

Mirek to jaaaa :D mam nowy TapaTalk i jest jakiś posrany

zalogowałem się poprzez google+ i mi inną nazwę użytkownika wywaliło

Jaki posrany jest ten nowy TapaTalk... napisało mi post jako kto inny

fakt ,,,do bani :(..żałuje ,że robiłem aktualizację

No ja mam nowy telefon i musiałem zainstalować nową wersję ale poszukam na AndroidPolska starej wersji bo ta jest straszna do ogarnięcia

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

Hehehe jestem ze Stanleyem i Szymeniu w pokoju xD


Czego rżysz Arturo :D

Opublikowano

biedny miron....przez chwilę zwątpił w znajomość wszystkich ,którzy jadą ze śląska


:D

Opublikowano

biedny miron....przez chwilę zwątpił w znajomość wszystkich ,którzy jadą ze śląska

:D

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Tomku to podeślij mi linka do pociągnięcia starego tapatalka jak byś znalazł ;)

Opublikowano

Tomku to podeślij mi linka do pociągnięcia starego tapatalka jak byś znalazł ;)

jak wrócę z drugiej zmiany to poszukam i Ci poślę PW ;)

Opublikowano

Już czuję smak wódki między zębami :kox:

Opublikowano

Pisał by się ktoś na Rum Capitan Morgan z Colą? Bo się nad nim zastanawiam [emoji14] piłem go kiedyś i mi smakował [emoji14] bo czystą to mam już ;)

Opublikowano

Już czuję smak wódki między zębami :kox:

Ja tyż i kupiłem dziś mały kartonik wódeczki :wink:

Opublikowano

Aż chce się chodzić do roboty żeby czas szybciej mijał :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.