Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Coming/Leaving Home czyli moduł oświetlenia drogi


kawka66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy idzie w Audi A4 B5 2001r zamontować taki system że jak zamknę auto z pilota to się zapalą halogeny np na 1minute i jak otworzę auto z pilota to tak samo ?

Edytowane przez kawka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ze sie da. W przyszlosci chce sobie takie cos zamontowac. Masz na allegro sporo modulow "nie ori" ale zdaja egazmin.

Przyklad http://allegro.pl/modul-drl-swiatel-dziennych-nie-led-coming-home-i5060150414.html

przy okzji drl ale nie musisz podlaczac :decayed:

a i mozesz znalezc taka z czujnikiem zmierzchu ktora bedzie dzialac tylko wieczorem ;)

Edytowane przez Chadury89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny moduł tylko za dużo ma opcji i cena 120 zł nie ma czegoś tańszego i sprawdzonego ?

http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-coming-leaving-home-i5159886501.html

A taki moduł jak z podłączeniem go w polifcie żeby same halogeny się włączyły przy zamknięciu auto i otwarciu z pilota :)

Edytowane przez kawka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz do niego instrukcję. Podłączasz zasilanie i masę. Podłączasz się pod światła drogowe, które wzbudzą Ci układ i pod dowolne światła (np. halogeny), które będę pełniły rolę tego living home. Raczej nic skomplikowanego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak kupowałem auto to to doświetlanie drogi z i do domu działało a teraz nie, jak to się włącza, może przez przypadek wyłączyłem. Mam a4 b6. lustwrka zewnętrzne i wewnętrzne fotochromatyczne i włącznik świateł z funkcją auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...