Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B7] car audio do B7


boneso

Rekomendowane odpowiedzi

Audiocomplex jest poznańską firmą, a kolega jest z Warszawy. W Warszawie nieźli są: Klinika Dźwięku (drogo ale dobrze), Galeria Tonów (podobnie, za to fajny i kontaktowy jest Cezary - właściciel), Bemocar (również profesjonalnie). Proponuję jednak spróbować u mniejszych firm, niezadzierających nosa (w większych jest to powszechne). Polecam firmę Kubus, bardzo fajny człowiek i zna się na rzeczy, z pewnością też będzie tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiocomplex jest poznańską firmą, a kolega jest z Warszawy. W Warszawie nieźli są: Klinika Dźwięku (drogo ale dobrze), Galeria Tonów (podobnie, za to fajny i kontaktowy jest Cezary - właściciel), Bemocar (również profesjonalnie). Proponuję jednak spróbować u mniejszych firm, niezadzierających nosa (w większych jest to powszechne). Polecam firmę Kubus, bardzo fajny człowiek i zna się na rzeczy, z pewnością też będzie tańszy.

Skontaktowałem się z Cezarym, ale głównym problemem jest dla mnie dojechanie do nich w godzinach ich pracy :wink4:

Zadzwonię jeszcze do wskazanej firmy Kubus - zobaczymy :) są najbliżej mojej pracy na Rodziny Hiszpańskich :>

Poszperałem w internecie i już wiem czego chce więc będzie łatwiej z rozmową hehe

pozdrawiam i dzięki

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Kubus niedawno się przeprowadził i urzęduje na Dereniowej 6. Masz do niego telefon, czy mam pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Kubus niedawno się przeprowadził i urzęduje na Dereniowej 6. Masz do niego telefon, czy mam pomóc?

Wiesz co dzwoniłem pod 509907090 i umówiłem się na jutro a adres mam ze strony internetowej ul.Nabielaka 2 aktualna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oczywiście można, ale w tym przypadku naprawdę nie ma takiej potrzeby. Znam środowisko, znam firmy na terenie kraju. W Warszawie można znaleźć kilka sensownych punktów, więc po co się bujać po Polsce dziurawymi drogami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...