Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam krótkie pytanie. Czy opłaca się wycinać kata w 1.8t 163HP? Daje coś w ogóle wycięcie tego katalizatora? Jakie są plusy i minusy. Czy ktoś się go pozbywał? :undecided::undecided:

Opublikowano

jak najbardziej się opłaca.wywalasz kata,wstawiasz DP,tylko musi Ci tuner wywalić w sofcie drugą sondę.

uzyskasz kilka KM i turbo będzie lepiej wstawać.

najlepiej od razu dołożyć wtryski BEX i zrobić program :wink:


u mnie po samym wywaleniu kata i wstawieniu DP pomiar wykazał 171KM i 255Nm

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
  • Autor

Co to takiego DP?

Kto na forum potrafi to zrobić? Zwykły elektryk samochodowy wywali to u siebie w tym śmiesznym laptopie, tą sonde?

Opublikowano

Taki zwykły elektryk napewno nie

Opublikowano
  • Autor

A ktoś z forum mógłby to zrobić? Jaki koszt takiej zabawy i co to jest to DP?

Opublikowano

Co to takiego DP?

Kto na forum potrafi to zrobić? Zwykły elektryk samochodowy wywali to u siebie w tym śmiesznym laptopie, tą sonde?

DP to najogólniej rura zamiast kata..

z jakiego województwa jesteś?

Opublikowano
  • Autor

Mazowieckie. Sobolew :) 80km krajową s17 - Lubelską, w strone Lublina od Wawy.

Opublikowano

A ktoś z forum mógłby to zrobić? Jaki koszt takiej zabawy i co to jest to DP?

z forum robi kilku chłopaków.ja robiłem u kolegi Gregor10(Jasło).pierwszorzędna profi robota :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

A samo w sobie wycięcie kata coś da?


A ktoś z forum mógłby to zrobić? Jaki koszt takiej zabawy i co to jest to DP?

z forum robi kilku chłopaków.ja robiłem u kolegi Gregor10(Jasło).pierwszorzędna profi robota :thumbup1:

W jakim dziale mogę znaleźć namiary na tych chłopaków? Ile Cie wyszło z robotą?

Opublikowano

DP to jakieś 350zł,wtryski to 150zł,program 800-1300zł,zależy u kogo


tutaj zapytaj jeśli chcesz gdzieś bliżej,:

http://a4-klub.pl/index.php?/forum/308-audi-a4-b6b7/

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Na początek wystarczy mi sam kat z DP :) Bez nowych wtrysków.

I wolałbym jakiegoś mechanika z okolic Wawy, z woj mazowieckiego bo na drugi koniec polski nie chce jechać :P

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

dokładnie,warto :thumbup1:

Opublikowano

jest grupowe zamówienie dp na forum możesz kupić a mechanik zamontuje ;)

Opublikowano
  • Autor

Tylko mój mechanik osobisty nie posiada kompa, więc będzie problem z wywaleniem sondy w sofcie :D Spalanie się zwiększa przy wsadzeniu dp?

Opublikowano

nie zwiększa się

Opublikowano

Tylko mój mechanik osobisty nie posiada kompa, więc będzie problem z wywaleniem sondy w sofcie :D Spalanie się zwiększa przy wsadzeniu dp?

przy tym warto zrobić softa bo samo usunięcie troche kosztuje a tuner przy okazji sonde usunie także dwa w jednym a w dodatku pare hp więcej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko za jednym razem ale portfel za gruby to nie jest :P

Opublikowano

bo samo usunięcie troche kosztuje
flaszkę ?

Hmm może to głupie pytanie, ale po kija DP skoro można to elegancko pospawać ? W którą stronę by nie patrzeć wychodzi taniej a i „fabryczna imitacja” się przyda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.