Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosze zerknąc na logi samochód 120km/h wiecej nie chce jechac


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktoś sprawdzic porządnie moje ligi i powiedzic co i jak bo od tygodnia nie mogę uzyskac odpowiedzi :D Moje auto nie chce jechac więcej jak 120 skazówka dochodzi 120 i konic czuc jak by mu ktoś coś zablokował Sprawdziłem wężyki wszystko jest ok szczelne mam bląd na komputerze błąd-575 ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica dorególowania

Kolega mi mówił że zaworek n75 mógł zdechnąc ale to nie jest pewne a nie chce wyrzucac kasy w błoto mam nadzieję ze może ktoś z kolegów mi coś pomoże czy doradzi mam ligi z kanału 003 i 011

pozdro

http://vaglog.pl/log_208951.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil o jaki silnik chodzi oznaczenie moc cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam taki sam problem w6 c5 z silnkiem 1.9tdi 110km ten sam błąd, ta sama prędkość. Wczoraj podmieniłem przepływomierz i bez zmian dzisiaj zmienię zaworek n75 oraz sprawdzę wężyki ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podmien n75 u ciebie nie ma zmiennej geometri w turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob test czy ten zaworek wogole cyka. jak nie to masz podpowiedz. odepnij wezyk od gruszki i zaslep. przejedz sie. powinien ciagnac jak glupi a pozniej przeladowac. jak tak bedzie to n75 do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wymieniłem n75 i nie pomogło jutro postaram się wrzucić logi chyba ze ten zaworek też walniety ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wymieniłem n75 i nie pomogło jutro postaram się wrzucić logi chyba ze ten zaworek też walniety ale wątpię.

u ciebie mogła sie gruszka zaciąć jak zawór wymieniałeś i sprawdzałeś weżyki, weź jakieś kombinerki złap za cięgno gruszki i spróbuj rozruszać skok cięgna mniej wiecej 1,5cm jeszcze jak robisz bs11 to bedziesz widział jak sztanga sie rusza jak nie to grucha do wymiany:)

nie mam skąd

jak nie masz z kąd to wypnij weże z n75 i podłącz gruszke z turbo razem jak nie przełąduje to masz n75 do wymiany, połacz tylko do testów nie jezdzij tak przypadkiem cały czas:)

jak cos to n75 da sie reanimowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma żadnej gruszki chyba :) bynajmniej nie zauważyłem :D koledzy zrozumcie mnie to mój pierwszy TDI dopiero się ucze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dokładnie podłączyc tą gruszke z turbo? bo nie ogarniam


niebieski i czerwony złączyc razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wogle jesli masz kolorowe weże to masz je do wymiany bo są orginalne, są stare i sparciałe 1m weza kosztuje 7zł wiec dla świętego spokoju wymień.

wyciągacz wężyk z turbo i gruszki bierzesz wężyk o długości 15cm i podłączasz nic trudnego;)

Jeśli masz złączke to mozesz zmostkowac

Edytowane przez baca2309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złączke jakąś ogarne to mam odłączyc czerwony i niebieski od n75 i zmostkowac? i jak bd miał moc to n75 do wymiany tak mam to rozumiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, turbo nie bd ładowało do końca ale też nie powinno przeładować :) i wymień wężyki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logów niestety nie mam bo mi się usuneły.... coś mam z vagiem wywala mi błąd po wejściu w bassic settings..... Wyskauje mi ciągle błąd 575 nie mogę go usunąć bo odrazu powraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...