Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to nas bylo 6 lub 7[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 10:08_________________________________________________dobra a teraz chcemy zrobic razem z rzeszowem spota ! kto chetny jakis termin moze sobota moze niedziela, walic propozycje[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 10:09_________________________________________________http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=2860/ to jest to miejsce kolo 10-12 zł od osoby bedzie muzyka gril parowki we wlasnym zakresie

fanje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CZAKI WSZYSTKIEGO NAJ STARY CHŁOPIE DUŻO KASY I MŁODYCH d*p :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: danke:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 13:25_________________________________________________spotujemy piatek kolo 18 ? 19 ? pasi wam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi: potrzebuje jakichś informacji na temat zakładu który znajduje się w Dąbrowej Tarnowskiej "MotoTim" gość oferuję części do przekładki a4 b7 rozmawiałem z nim przez telefon wydaje sie konkretny i rzeczowy, zaoferował mi też usługę przełożenia mojego auta. Macie jakieś informacie na jego temat bardzo zależy mi na jakiejś odpowiedzi. Tutaj jest link z allegro http://moto.allegro.pl/sklep/19528406_mototim-czesci-samochodowe

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi: potrzebuje jakichś informacji na temat zakładu który znajduje się w Dąbrowej Tarnowskiej "MotoTim" gość oferuję części do przekładki a4 b7 rozmawiałem z nim przez telefon wydaje sie konkretny i rzeczowy, zaoferował mi też usługę przełożenia mojego auta. Macie jakieś informacie na jego temat bardzo zależy mi na jakiejś odpowiedzi. Tutaj jest link z allegro http://moto.allegro.pl/sklep/19528406_mototim-czesci-samochodowe

Pozdrawiam :hi:

ten zakład jest mojego kolegi Tomka, Czaki też go zna, ogólnie części trochę ma i przekładkami się zajmuje, nie raz zresztą widziałem jak to robią, zakład znajduje się dokładnie w miejscowości Swarzów (większy garaż, nie kto wie co, ale wystarcza, części do a4-ki trochę jest), głównie to ściąga a4-ki z Anglii, robi przekładki i sprzedaje później, robotę ogólnie robi dobrą, wie co i jak, części skąd je bierze tego nie wiem, zresztą mnie akurat to nie interesuje (brałem kilka rzeczy od niego na mody :>), z cenami zawsze można coś potargować, ogólnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Pany, znalazłem ciekawe ogłoszenie na allegro.

Autko bym se pewnie sam podjechał obejrzeć, ale może ktoś coś wie na temat sprzedawcy.

Warto sie fatygować :?:

http://otomoto.pl/renault-clio-C19502650.html

Z góry dzięki za wszelakie info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy spotujemy[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 19:06_________________________________________________o widze ze sie koledzy powypinali na watek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że wątek umiera śmiercią naturalną jak i Brzeskie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godz. 21:40 skradziono mi auto!!!

Audi A4 B6 1.9TDI Sedan - rocznik 2003, lakier srebrnobłękinty, numer rejestracyjny CCH 80RL, należące do kolegi rafalbar14.

Jeśli ktokolwiek trafi na to auto - bardzo proszę o pomoc i kontakt...

Info od Bart-S'a jak by ktoś zobaczył przypadkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy moze spota by zrobił bo dawno nie było

slabo cos tu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...