Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

do przodu ale kombinowane trzeba bylo mnie zapytac co chcesz kupic :) nie pytałes :facepalm:

proponuje spota 26 kwiecien tj piatek kolo 18 godziny ??dacie rade? moze 19 jakw am pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

do przodu ale kombinowane trzeba bylo mnie zapytac co chcesz kupic :) nie pytałes :facepalm:

gadalismy przez tel i Ci mowilem ze kupie od b6 bo podobno to samo to nic nie mowiles :P

ale mniejsza o to, wcale nie kabinowane bo i tak czy tak musial bym jeden grot do robic wiec jak zamowie dwa to i tak zadna roznica, a pare setek w kieszeni zostalo :)

Aha Czaki do b6 przyszedl mi modul komfortu i wszystko gra , nie trzeba bylo kodowac :) kamien z serca, ze wszystko hula... zostal mi tylko jeden maly problem.. klakson nie dziala...tzn wywala caly czas bezpiecznik jak go chce wl. Poduche sciagnalem i tam jest ok, jeszcze przy wyjce jutro sprawdze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze warto kiedys wpadało po 15 samochodow niestety u nas wszyscy zarobieni, moze cos zoorganizujemy w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lub 5 to długi weekend, ludzie wyjeżdżają, proponuje przyszły piątek bo znowu frekwecja powali na kolana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piatek 10-tego ?

---------- Post dopisany 10-05-2013 at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 09:46 ----------

to działamy dzisiaj o 7 ? wieczorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam dwa ogłoszenia do zamieszczenia dotyczące waszego rejonu. Gdzie najlepiej je zamieścić - potrzebuje jakąś lokalną gazetę popularną. Byłbym bardzo wdzięczny :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele ciężko coś zorganizować

---------- Post dopisany 20-06-2013 at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 12:38 ----------

to jak mały spocik ??? w piatek o 20 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...