Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie :tongue4: kiedy jakis zlot? jeszcze nie mialem okazji uczestniczyc w tym spotkaniu :kwasny: z mila checia wpadne! Pozdro ;)[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 22:15_________________________________________________OOOOk teraz zauważylem hehe 22 maja 19 MC ! ok To sie zjawie! do zobaczania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :tongue4: kiedy jakis zlot? jeszcze nie mialem okazji uczestniczyc w tym spotkaniu :kwasny: z mila checia wpadne! Pozdro ;)[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 22:15_________________________________________________OOOOk teraz zauważylem hehe 22 maja 19 MC ! ok To sie zjawie! do zobaczania :>

wpadaj wpadaj :) im wiecej tym lepiej :D ale tym razem robimy grila panowie :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ot co robimy gril a?

tylko gdzie? ja mam miejsce ale z waszymi zawiechami tam sie nie wtoczycie:)a jest calkiem miło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gril? ok spoko Dzieki za zaproszenie zjawie sie!

Mam pytanie bedzie ktos na tym zlocie z komputerem żeby podłączyć do mojej A4?chcialem oblukac co i jak i mam pare pytań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnij dowiesz sie co i jak

http://moto.wp.pl/kat,48436,title,Niefortunnie-nazwany,wid,11092974,power_wiadomosc.html?ticaid=17fa9

Avus Performance, niemiecki tuner, oficjalnie ogłosił wyprodukowanie najmocniejszej wersji Audi RS6. Samochód nosi kontrowersyjny przydomek White Power - biała siła.

Firma bardzo szybko zareagowała na niefortunną nazwę samochodu. Jak tłumaczą się przedstawiciele producenta, przekłamanie powstało przy tłumaczeniu komunikatu prasowego z języka niemieckiego na angielski.

haha dobrzy sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C8520597_1.jpg

C8520597_3.jpg[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:04_________________________________________________fajnie to wyglada nieeeeeeee :decayed:

z przodu wygląda jak miś panda :polew:, czaki22 ciekaw jestem co ludzie muszą mieć pod kopułką żeby takie coś zrobić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezabardzo zdrowo:) wiesz to takie tanie b7 albo juz b10 :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiałem czy bedzie mi czarno niebieskie wnętrzez S4 pasować do zielonego, a tu proszę jak pieknie czerwony z niebieskim pasuje :polew::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam a4 z 2002 r i przy zegarach jedynie wyswietla mi sie zasięg(ile kilometrow mi zostalo do przejechania) da sie to jakos komputerem przestawic zeby wyswietlalo mi spalanie chwilowe itp .(nie ma przy kierownicy zadnej wajchy od tego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam a4 z 2002 r i przy zegarach jedynie wyswietla mi sie zasięg(ile kilometrow mi zostalo do przejechania) da sie to jakos komputerem przestawic zeby wyswietlalo mi spalanie chwilowe itp .(nie ma przy kierownicy zadnej wajchy od tego)

jestem ekspertem w tym temacie :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...