Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak się dobrze rozpędze z większej górki to tez :polew:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hornet A4 :polew:

Malysz tez tak robil z tym ze na nartach i jakos mu ostatnio nie wychodzi.. :polew:

Opublikowano

eeeeee :tongue4: Małysz nie rozpędza się z większej gorki zeby wyjechać pod mniejszą :polew: chyba dawno nie oglądałeś skoków :D:tongue4:

Opublikowano

zapraszam niedowiarków tankowac i jedziemy

od zyda do zyda soebi skalkulujecie km. a b4 byly montowane podobne modele ale ie te same tam byly z przepływka a ja usiebie takowej niemam napisał bym prawde ze ponizej 7 ale i tam nikt nie uwierzy :) a zgórki to jazda nabiegu a nie na jałowym wtedy spalanie jest bliskie "0" hornet 8,5 litrów toja mialem spalania po bieszczadach w 3os + małe dziecko z bagazami

A FIS pokazuje prawdę, bo zalewam i sprawdzam go równolegle

Opublikowano

eeeeee :tongue4: Małysz nie rozpędza się z większej gorki zeby wyjechać pod mniejszą :polew: chyba dawno nie oglądałeś skoków :D:tongue4:

Fakt, nie ogladam skokow.. :naughty:

Ale spalanie przy jezdzie na biegu z gorki to fakt.

Opublikowano

czaki22 imponujące ! w końcu tam jest 6 garków i każdy woła jeść :mysli: no chyba ze są na diecie :D ze zszedłeś ponizej 7 to dla mnie odpada :D taki juz jestem niewierny Tomasz :kox:

PS : Czaki tobie pokazuje spalanie na fisie ? :mysli:

Opublikowano

tak, na fisie i w kalkulacji wychodzi identycznie

Opublikowano

czaki22 to ty miałeś zmieniane wskazniki ??? bo chyba te roczniki tego niemiały :mysli:

Opublikowano

od 94 roku juz mialy wskażniki, fis produkcja 95 bo sprawdzałem[br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 19:38 _________________________________________________a tak na marginesie fisa to juz mialy B4 :)

Opublikowano

to pokazuje ci nanim jeszcze coś oprucz spalania ??? ale to tylko niektóre A4 miały chyba no bo ja raczej niemam :kwasny:

Opublikowano

ale ja ma pelnego fosa czas podrózy, srednia predkosc, spalanie srednie, spalanie chwilowe i jakies glupoty chba jeszcze a temp

Opublikowano

a to się czymś przezuca ? czy naraz to wszystko pokazuje ?

Opublikowano

masz w manetce góra dół a i jestl ilosc km do końca baku, rest jest i wylaczeni wyswietlania fisa

Opublikowano

oki ja zmykam :gwizdanie: trzeba się coś pouczyć :kwasny:

Opublikowano

Ej boze Tarnow Noca a wszyscy spia.. :mysli::polew:

Opublikowano

Ej boze Tarnow Noca a wszyscy spia.. :mysli::polew:

eee.. wydaje Ci sie :)

ykk czy aby dzis Twoim wozem nie harpaganiła po DT Twoja hmm mama ??

Opublikowano

L3Vy moja matula ma prawo jazdy, ale w uspieniu. Tzn nie umie jezdzic.. :polew:

Audi stoi w garazu bo zwalil sie alarm.. :foch:

Opublikowano

L3Vy moja matula ma prawo jazdy, ale w uspieniu. Tzn nie umie jezdzic.. :polew:

Audi stoi w garazu bo zwalil sie alarm.. :foch:

aha hehe :) no to widziałem podbne :D

też w TDIqu z chromem na relingach i wogół szybek ( Ty nie miałes wokół szyb ale może sobie zapodałeś, dlatego pytam)

i zapomnialme jakie Ty masz blaszki... :D

a co do alarmu, to co sie dzije na mrozie ześfirował ??

Opublikowano

L3Vy to o ktorym mowisz to jest poliftowe. :P i troszke inny kolor - metalik.

Na miescie :a4fan: nie uswiadczysz, predzej tyrana.. :D[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 00:05 _________________________________________________Swiruje w ten sposob ze kierunki nie gasna, tylko caly czas sie swieta - takze wyglada jakby mial obrysowki.. :D

I na pewno to nie jest kwestia przerywacza, bo jak jedziesz to normalnie dzialaja kierunki.

Jak juz sie alarm zablokuje to jedyna rada aku na noc, i z rana moze pusci.. :kwasny:

Opublikowano

L3Vy to o ktorym mowisz to jest poliftowe. :P i troszke inny kolor - metalik.

Na miescie :a4fan: nie uswiadczysz, predzej tyrana.. :D

hehe..:D nom moze ciut jaśniejsze było xD hehe

Terrana ?? hehe

oka.. ide spac.. 3mta sie. :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.