Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze nie zmieniam ale sie gleboko zastanawiam ... narazie moze bede mial szanse na przyjechanie nia do was.. bo znajomy ma do sprzedania piekne a4 2.8l z 1998 roku no oczywiscie jest to quattro:)

.. wiec to zobacze jak mi sie wszysko ulozy:)... narazie mam troche innych wydatkow wiec pewnie sobie jeszcze poczeka. ale na spocika ... kto wie... moze bede ja mial :)

OO dobry wozek ale tez paliwozerny ;/

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak nie korzystasz caly czas z jego mozliwosci, to nie sadze zeby bylo az tak zle.. :naughty:

Opublikowano

eee tam. bede lac rope taniej wychodzi i mniej pali:D... ( zartuje) wlasnie tez dlatego bede sie zastanawiac nad nia.. musze sobie posprawdzac jak mi to bedzie wychodzc:)

Opublikowano

Mozna spokojnie zalorzyc gaz do niej ...wkoncu bez turbawy silnik wiec nie ebdzie problemow

Opublikowano

Tylko kwestia jaka instalacja i koszt.. :mysli:

Opublikowano

no wiadomo ze minimum 4 generacja...tylko tak zeby byla do 200PS koszt pewnie z 3000zl

Opublikowano

Hehe widze ;) mi to lotto

Opublikowano

jak bym sie zdecydowal to nie wiem czy bede ja zagazowywal

jak bede musial to tylko sekwencja BRC ( czy jakos tak )

Opublikowano

maku211 przyjedz tym 2.8 to dokonamy jego ekspertyzy.. :naughty:

Opublikowano

postaram sie .. wszystko sie zobaczy:).. ale bede sie starac.. narazie ide zbierac pod kosciol na U98 do niej :)

Opublikowano

Nie jechalem jeszcze a4 2.8 :D

Opublikowano

moze bedzie szansa:).. tylko musze wiedziec kiedy co i jak .. i wtedy postaram sie ci to umozyliwic:)... tylko jak cos bedzie w najblizszym miesiacu to moge miec ciezko z przyjazdem

Opublikowano

Ja mam sesje w nalepszym przypadku do 4.02 :confused4:

Opublikowano

oj.. panowie.. rozkręciliscie sie :D hehe juz spota widze szykujecie:D

chwali sie :)

niech bedzie ciepło to ALU ząłoże :D hehehe lub pryznajmniej +10

Opublikowano

L3Vy w czwartek albo w piatek bylo 10.. :polew:

Opublikowano

moze coś zmontowac jakis spocik malutki na godzinke co ?? jest w cholere ciepełko :) tttom co ty wiesz o spalaniu :) 2,8. Ja dzisiaj normlaną jadzą na trasie mialem 7,0 przy predkosic od 80 do 120 max, w drodze powrotnej na rownej prostej bo do Jasła jechałem, mialem 7,7 ale juz cisnołem go troche,

a junkersa nigdy w zyciu, gaz leci w góre i coraz mniej jest to oplacalane,a jak bym chciał tania jazde to tylko ropa[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 18:01 _________________________________________________http://www.audi-fansite.de/modules.php?set_albumName=2003_nienburg&id=032_G&op=modload&name=Gallery&file=index&include=view_photo.php

ale fele

Opublikowano

Kozak.. :kox: ale sie blyszcza.. :naughty:

Opublikowano

a junkersa nigdy w zyciu, gaz leci w góre i coraz mniej jest to oplacalane,a jak bym chciał tania jazde to tylko ropa

EE gaz sie za***iście oplaca nie gadaj :) Zawsze bedzie 2x tanszy niz benzyna. Tylko fakt na gazie auto jezdzi...jak jezdzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.