Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TTom3k te:

291415014

Koleś co je sprzedawał zdjął je z A4 ( kolor taki jak mój) tylko ze z Avanta...

a kasa śmieszna.. wiec dlaczego by nie korzystac...

potrzebuje 2 kapse na 62mm.... do nich.... :>

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wit.s Ty cos dokładałeś ( jakis dystans) jak zakładałes te swoje ??? żeby nieobcierało...

Nie mam żadnych dystansów ani obniżeń - wsjo ori :decayed:

potrzebuje 2 kapse na 62mm.... do nich....

Jak znajdziesz - daj znać. Szukam od pnad roku. W efekcie wytoczyłem sobie aluminiowe. :>

Opublikowano

potrzebuje 2 kapse na 62mm.... do nich....

Jak znajdziesz - daj znać. Szukam od pnad roku. W efekcie wytoczyłem sobie aluminiowe. :>

Są na allegro: Kapsle...

ile Ty potrzebujesz ???

Opublikowano

Levy ile maja ET?

a żebym to aj wiedział...

ale chyba 37/38

Opublikowano

Później sie przejde do garazu i zlookam..:D

Opublikowano

LEvy to ile dales wkoncu ? Napisz mi na prv ;]

Opublikowano
  • Autor

potrzebuje 2 kapse na 62mm.... do nich....

Jak znajdziesz - daj znać. Szukam od pnad roku. W efekcie wytoczyłem sobie aluminiowe. :>

Są na allegro: Kapsle...

ile Ty potrzebujesz ???

2 szt.

Bierz też dla mnie i daj na PW numer rachunku cobym Ci kasę oddał

Opublikowano

No i podziałałem... :)

dsc05120dz7.th.jpg dsc05121bp6.th.jpg dsc05122ob3.th.jpg

jak sie widzi ???

i ile ma byc powietrza.... powiedzcie mi...

TTom3k.. zaraz Ci pisze.. :D a ET o które wcześniej pisałeś to ET45

Wit.s ale ja niewime czy bede na dniach to brał.....

Opublikowano

L3Vy cisnienie w oponach masz opisane na klapce od wlewu paliwa. No chyba ze bylo klepane to nie bedzie.. :wink4:

Cos strasznie wysoko teraz stoi.. :mysli:

Opublikowano

L3Vy cisnienie w oponach masz opisane na klapce od wlewu paliwa. No chyba ze bylo klepane to nie bedzie.. :wink4:

Cos strasznie wysoko teraz stoi.. :mysli:

Jak dobrze pamietamto u mnie jets to w schowku..xD

a co do wysokosci.. to hcyba o niecąły i 1cm

na realu ciut inaczej wyglada....[br]Dopisany: 16 Styczeń 2008, 16:30 _________________________________________________YKK ale efekt zobaczysz na wiosne.. bo juz zamieniłem na zimówki... :P

Opublikowano

L3Vy wtedy bedzie.. LANS LANS LANS.. :cool:

Opublikowano

L3Vy wtedy bedzie.. LANS LANS LANS.. :cool:

haha.. a jak:D jak zajade pod remize:D to mmi miejsc zabraknie:D hahaha :polew: :polew: :polew::kox:

Wszystkie laksi moje :decayed:

moim zdaniem... chyba lepiej wygladają niż 16"ORI 5-ramienne takie jak ma slaweq - oczywiscie mówie to w odniesieniu do mojego koloru...

Opublikowano

Kwestia gustu.. :)

Widzialem kiedys takie jak ma slaweq po polerce i byly :kox:

Opublikowano

Kwestia gustu.. :)

Widzialem kiedys takie jak ma slaweq po polerce i byly :kox:

:D hehe jak u PIMPa :)

ja mówie że do borda pasuja badziej te co ja zapodalem.. :) ozywiaja auto..

a tamte slawqa jak najbardziej do silvera robią:D:kox:

Opublikowano
  • Autor

Wit.s ale ja niewime czy bede na dniach to brał.....

Daj znać jak będziesz, to się podłączę - koszty na pół podzielimy.

A mnie się nie spieszy, bo nie wiem kiedy w Tarnowie będę

Opublikowano

Wit.s ale ja niewime czy bede na dniach to brał.....

Daj znać jak będziesz, to się podłączę - koszty na pół podzielimy.

A mnie się nie spieszy, bo nie wiem kiedy w Tarnowie będę

Ok... no chyba ze Ty przejmiesz inicjatywe bo ten ziomek jest z Wawy... - przynajmniej tak ma w opisie...

to wtedy ja bym Ci wysłał kasiorke.. :)

TTom3k dzięki :)

Opublikowano

no no no L3vy całkiem całkiem :th: się prezentuje ;)

A jak jest troche za wysoka to zasadz ze trzy płytki chodnikowe na silnik i ze cztery worki zemniaków do bagarznika ''Tuning car'' :polew: bedzie wyglądać jak po rezaniu zawieszenia :polew: a jaka przyczepność :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.