Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

levy oszalales? 15 sie zaklada na zime! Jak chcesz alusy to minimum 16 !!! Jakby mial miec 15 to bym wolal jezdzic na kolpakach;]

ale kurcze.... :| niema nic w cenie..

Jakiej cenie ? ile chcesz wydac na alusy ?

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niemam pojęcia..

a jakby moja A4 wygladąła na Alu takich jak ma ANIAZ na swojej ?

297478281_1[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 19:38 _________________________________________________czy moze takie :>?

291415014

Opublikowano

no pany wlaśnie skończyłem Vagować halbiczke :> zeso blędów :cool: oprucz klimy :kwasny: skasowałem sobie inspekcje :cool:TTom3k :>

L3vy ta druga fotka to niebyła za czsem robiona w DT u tego kolesia co maluje i prostuje fele po lewej stronie jak się wjezdza do DT ?

Opublikowano

avensis, ten silnik jej miał kolo 200 źreba, z tym ze była w wersji wagon

Opublikowano

no pany wlaśnie skończyłem Vagować halbiczke :> zeso blędów :cool: oprucz klimy :kwasny: skasowałem sobie inspekcje :cool:TTom3k :>

L3vy ta druga fotka to niebyła za czsem robiona w DT u tego kolesia co maluje i prostuje fele po lewej stronie jak się wjezdza do DT ?

nie.... ale raczej jutro jade po tą drugą... oponki +fele...

Opublikowano
  • Autor

zima zima.. a ja sie uzbrajam w oponki na lato i jakies alu...

znalazłem 15' ORI ale prawie w Warszawie... :| jakaś wioska tuż przed.....

Jak w Wawie, to Ci je mogę odebrać :>

L3vy. Ta druga fota to paździochy. Sam mam takie na zimę. Jak już kupować to wysil się :naughty:

Opublikowano

Hornet!! :) Kiedy w tyg masz czas? bo juz mnie wkurza ten OEL. zapodaj kwote to ci znajde fele za***iste :)

Opublikowano

Eee.. zmeczony cos jestem ide spac. Nara Pany.. :drunk:

Opublikowano

zima zima.. a ja sie uzbrajam w oponki na lato i jakies alu...

znalazłem 15' ORI ale prawie w Warszawie... :| jakaś wioska tuż przed.....

Jak w Wawie, to Ci je mogę odebrać :>

L3vy. Ta druga fota to paździochy. Sam mam takie na zimę. Jak już kupować to wysil się :naughty:

NOm w Wawie ale 15"..... ORI

a w innym miejscu mam TE Twoje pazdziochy na oponach po 6 i 7 mm 205/55/r16 - lato

i mi sie One w gruncie rzeczy podobaja....

a kasa za jaką moge je miec.. to naprawde śmiech....

Opublikowano

To juz moje 15 z B4 sa ladniejsze.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zima zima.. a ja sie uzbrajam w oponki na lato i jakies alu...

znalazłem 15' ORI ale prawie w Warszawie... :| jakaś wioska tuż przed.....

Jak w Wawie, to Ci je mogę odebrać :>

L3vy. Ta druga fota to paździochy. Sam mam takie na zimę. Jak już kupować to wysil się :naughty:

NOm w Wawie ale 15"..... ORI

a w innym miejscu mam TE Twoje pazdziochy na oponach po 6 i 7 mm 205/55/r16 - lato

i mi sie One w gruncie rzeczy podobaja....

a kasa za jaką moge je miec.. to naprawde śmiech....

Gust nie podlega dyskusji.

Jakbym wiedział to bym się nie decydował zostawiać swoich, tylko poszedłbym do Ciebie :decayed:

Opublikowano

najlepiejmi wit.s tel daj swoj na priv to jutro zadzownie

Opublikowano

wit.s czyzbys nic nie kupil w Poznaniu..? :evil:

Opublikowano
  • Autor

wit.s czyzbys nic nie kupil w Poznaniu..? :evil:

Fele już mam i tego tematu nie ruszam.

Poznań był na kupno pompki do centralnego, ale nie dość, ze nic nie było, to jeszcze się spóźniłem na giełdę :D

Opublikowano

HORNETTT kiedy mnie zVAGujesz ?

Opublikowano

:P

ok... objechalem do Stalowej Woli....

4xAlu + 2xDUNLOP(7mm) + 2XGoodYear(6mm) za 7?? zł :)

kapeć 205/55/16

jutro pewno założe.. i sprawdze.. jak beda leżec...

Wit.s Ty cos dokładałeś ( jakis dystans) jak zakładałes te swoje ??? żeby nieobcierało...

Opublikowano

L3Vy zakladaj i rob foty.. :cool:

Opublikowano

L3Vy zakladaj i rob foty.. :cool:

Spoko.. pod koniec tygodnia sie tym zajme.. :) i postaram uwiecznic to co wymodizłem :) hehe

_________________________________________________

ale jak dołozyłem 2 do boku.. to super sie prezentują... :P

dobra.. po ciekawej trasie wypiłem browarka, a teraz cza iśc.. spac.. dobrej nocki... :kox::drunk:

Opublikowano

HORNETTT kiedy mnie zVAGujesz ?

sory za nieobecność ale robota :kwasny:

TTom3k w czwartek mam troche luzu :) pasi ??? to jest 5 min roboty ;)

Opublikowano

HORNETTT kiedy mnie zVAGujesz ?

sory za nieobecność ale robota :kwasny:

TTom3k w czwartek mam troche luzu :) pasi ??? to jest 5 min roboty ;)

Czwartek Ok. Tylko napewno ;) Levy to jakie te alu wkoncu kupiles|? te co ma wit.s?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.