Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

levy no dobra okazja :th: ale jak będziesz brał to biez te na 60 bo na 65 to jak koza :audi: wyglądać będzie :naughty:

ja jak kupiłem swoją to była na profilu 65 :sick3: zaraz wygrzmociłem te opony i kupiłem takie jak zaleca producent 205\60\15 barumki nowe ;) a poza tym to na takim profilu 65 to buja powyzej stówki :kwasny: no chyba ze nie jezdzisz szybko :D w co wątpie :bicz2:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szkoda mogliśmy spota zapodac soebi w weekend ciepełko było

Opublikowano

czaki22 ja i tak niestety nie mam czasu.. :confused4: nie wiem jak inni..

Hornet A4 i jak tam dzis bylo..? :kox:

Opublikowano

levy no dobra okazja :th: ale jak będziesz brał to biez te na 60 bo na 65 to jak koza :audi: wyglądać będzie :naughty:

ja jak kupiłem swoją to była na profilu 65 :sick3: zaraz wygrzmociłem te opony i kupiłem takie jak zaleca producent 205\60\15 barumki nowe ;) a poza tym to na takim profilu 65 to buja powyzej stówki :kwasny: no chyba ze nie jezdzisz szybko :D w co wątpie :bicz2:

nom. ok... zlookam jeszcze ale raczej one były 205/60/R15

wolno :P:bicz2:

hehe :polew:

co do spota.. to mnie by niebyło.. na 100%.. nauka...

dziś siedze od 13 do teraz non stop.... nad projektem (nie swoim :tongue4:) i jeszczee nie skonczylem... MASAKRA>> do 12 mi zejdzie

Opublikowano

Masakre to ja mam za 2 tyg....6 kolosow :( Wiec nie wiem jak mi sie uda wpasc na spot ;/

Opublikowano

Ahh to ciezke studenckie zycie.. :kox:

Opublikowano

Moze ktos chce mnie nauczyc z analizy matemetycznej ? Pochodne calki i takie pierdoly ...

Opublikowano

Nigdy nie lubilem matmy chociaz bylem na mat-infie.. :polew:

Skoro juz tak mowimy:

Nauczy mnie ktos Prawa Cywilnego..? :naughty:

Opublikowano

to proste Tomasz..;P

Opublikowano

Moze ktos chce mnie nauczyc z analizy matemetycznej ? Pochodne calki i takie pierdoly ...

Całeczki hehe mam juz za sobą :) jak macie doczynienia z ksiażką Krysicki Włodarski... to sie doezwij to Ci dam pliczki z rozwiazanymi całkami :)[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 00:17 _________________________________________________

Nauczy mnie ktos Prawa Cywilnego..? :naughty:

ja Cie moge Lewa Cywilnego nauczyć... :kox::polew: :polew:

Opublikowano

L3Vy :kox:

Opublikowano

Zimy nie bylo a juz wiosna idzie ...;]

Opublikowano

I bardzo dobrze.. caly ten tydzien ma byc podobno taki.. :kox:

Ale obawiam sie, ze zima nie powiedziala jeszcze ostatniego slowa.. :foch:

Opublikowano

Niepotrzebnie kupowalem opony ...wrrr

Opublikowano

Jakbys nie kupil, to pewnie byloby 2m sniegu.. Zawsze tak jest.. :rolleyes:

Opublikowano

zima zima.. a ja sie uzbrajam w oponki na lato i jakies alu...

znalazłem 15' ORI ale prawie w Warszawie... :| jakaś wioska tuż przed.....

Opublikowano

levy oszalales? 15 sie zaklada na zime! Jak chcesz alusy to minimum 16 !!! Jakby mial miec 15 to bym wolal jezdzic na kolpakach;]

Opublikowano

niewiem co montuja w toyatach za badziew ale facet 2,2 benz. miał problem na obwodnicy ze mna :)

Opublikowano

Jaka toyota ? ;] sproboj z celica mowie ci :)

Opublikowano

levy oszalales? 15 sie zaklada na zime! Jak chcesz alusy to minimum 16 !!! Jakby mial miec 15 to bym wolal jezdzic na kolpakach;]

ale kurcze.... :| niema nic w cenie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.