Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

L3Vy chodzilo mi po lifcie - valeo zespolone w soczewce.. i one nie maja halo.. :decayed:

Przed zmiana na soczewki tez mialem halo.. A teraz przycisk jest bezuzyteczny.. :D[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 21:55 _________________________________________________TTom3k to oplaca Ci sie jechac z Resovi..?

BTW kupujesz..? :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23448.msg274540#new

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszystko super ale mi akurat ani długie ani blinda niechodzą bo mam pająka pod kierownicą zjochmanego (zaśniedziały styki) :rant: pewnie na dniach to zrobie bo mnie to denerwuje :rant:

L3vy ale ja mam Valeo po II lifcie soczewa :foch: one nie mają halo..

nie widziałem Twojej :a4fun: wiec niewiedziałem jakie masz lampki...

Opublikowano

Hornet A4 byles dzis moze w tym Expansie..? :przebiegly:

Opublikowano

L3Vy chodzilo mi po lifcie - valeo zespolone w soczewce.. i one nie maja halo.. :decayed:

Przed zmiana na soczewki tez mialem halo.. A teraz przycisk jest bezuzyteczny.. :D[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 21:55 _________________________________________________TTom3k to oplaca Ci sie jechac z Resovi..?

BTW kupujesz..? :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23448.msg274540#new

Za taka kase to ja mam 2000r na full wypasie ;)

Opublikowano

TTom3k ta tez jest na wypasie.. :decayed:

I fela 19' :kox:

Opublikowano

TTom3k masz rację widziałem to ogłoszenie wcześniej i trochę drogo mi się wydawalo :thumbdown: ja za tą kase miałbym piękn B5 2.5 TDI :quattro:

L3vy no jest fotka w podpisie ale mała :decayed: i niewidać ... lamp..

ykk no niebyłem przyjechałem z nart i pilnuje mojej małej siostrzenicy (super niania :polew:) siedze se na necie ... a ona śpi :D

Opublikowano

TTom3k ta tez jest na wypasie.. :decayed:

I fela 19' :kox:

no zca przynać fela kozacka...

ale osobiscie bał bym sie jeździc na nich po drogach Dabrowy i Tarnowa...

Opublikowano

L3Vy fakt.. :polew:

Chociaz w DT z samymi dziurami nie jest tak zle.. :naughty:

Opublikowano

TTom3k ta tez jest na wypasie.. :decayed:

I fela 19' :kox:

no zca przynać fela kozacka...

ale osobiscie bał bym sie jeździc na nich po drogach Dabrowy i Tarnowa...

Wiesz co? tak szczerze mowiac to czy to sa 17 czy 15 z wysokim bierznikiem takie jak mam teras....w drodze do rzeszowa to nie ma znaczenia ..

Opublikowano

lewy pojzdził byś troche po Tarnowie i byly by kwadratowe :polew:

Opublikowano

lewy pojzdził byś troche po Tarnowie i byly by kwadratowe :polew:

ba śmiem twierdzic ze trójkątne :polew: :polew:

Opublikowano

TTom3k ta tez jest na wypasie.. :decayed:

I fela 19' :kox:

no zca przynać fela kozacka...

ale osobiscie bał bym sie jeździc na nich po drogach Dabrowy i Tarnowa...

Wiesz co? tak szczerze mowiac to czy to sa 17 czy 15 z wysokim bierznikiem takie jak mam teras....w drodze do rzeszowa to nie ma znaczenia ..

Bo do Rzeszowa jest fajna droga.. :rolleyes:

Opublikowano

kurcze a mi teraz się trafiają piękne kozackie fele 17' z A8 po tuningu robionym w niemczech :drool: takie z rantem i skręcane do okoła chomowanymi Srubami imbusowymi :drool: na tej A Osemce wyglądły miodzio !!! i moge je kupic po cenie promocyjnej :dance: z oponami :cool:

Opublikowano

Hornet A4 kupuj.. :naughty:

Opublikowano

chyba tak zrobie :cool: jutro jade je dokladnie obejzeć :>

Opublikowano

Hornet A4 a znalazl bys na necie ich wzor.. :rolleyes:

Opublikowano

yyyyyy no poszukam :) moze znajde ;) ale one są takie wyjątkowe :drool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.