Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

L3Vy wiem ze jest taka firma.. :naughty:

Odkryles moj sekret.. :rolleyes::polew:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ykk.... hahaha... lookaj co ja mam na zamku u plecaka... :polew: :polew:

Hahahahaha dobre ;]

Opublikowano

dzis na elektronice położyłme plecak na ławce.. i coś mi YKK przed oczami przemkneło... :P hehe wkońcu znalażłme co to było :kox:

Opublikowano

L3Vy ale pieknie sie te zameczki prezentuja.. :th: :rolleyes::naughty:

Opublikowano

L3Vy ale pieknie sie te zameczki prezentuja.. :th: :rolleyes::naughty:

hehe no ba :D jak dobrze zaplacisz to Ci sprzedam ten plecak :D

Opublikowano

L3Vy nie uzywam plecaka.. Na zajecia nosze wszystko po kieszeniach.. Czasami to ciekawie wyglada jak mam wziac pare ustaw.. :polew:

Opublikowano

L3Vy nie uzywam plecaka.. Na zajecia nosze wszystko po kieszeniach.. Czasami to ciekawie wyglada jak mam wziac pare ustaw.. :polew:

lol.. to chyab do gaci je wkładasz:D

Opublikowano

L3Vy czasem do spodni, czasem w kurtce sie mieszcza.. :naughty:

Ale najczesciej to nie nosze.. :decayed:

Opublikowano

L3Vy czasem do spodni, czasem w kurtce sie mieszcza.. :naughty:

Ale najczesciej to nie nosze.. :decayed:

hehe bo tak najwygodniej:D równiez stosuje ta samą metode:) hehe nosze tylko wteyd gdy jest niezbedne :)

wlepiłem dzis 2 kalendarzyki w Tarnowie... B5 i B6 :)[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 21:26 _________________________________________________a Ty ykk działasz cos ??

Opublikowano

Stan moich kalendarzykow: 35

Dzis dopiero pojechalem na zajecia takze nie mialem okazji wczesniej w tym roku dzialac.. :decayed:

L3Vy a gdzie je wciskasz..? Uszczelka u drzwi kierowcy, czy za wycieraczke..? :przebiegly:

Opublikowano

Stan moich kalendarzykow: 35

Dzis dopiero pojechalem na zajecia takze nie mialem okazji wczesniej w tym roku dzialac.. :decayed:

L3Vy a gdzie je wciskasz..? Uszczelka u drzwi kierowcy, czy za wycieraczke..? :przebiegly:

hehe u mnie 32 :)

ja za wycieraczke... choć opcje miedzy uszczelke a szybe u góry i nad klamką tez rozważałem :P

Opublikowano

L3Vy kalendarzykow ubylo, a ilu dzieki nim przybylo..? :naughty:

...

Opublikowano

L3Vy kalendarzykow ubylo, a ilu dzieki nim przybylo..? :naughty:

...

hmm.. z mojej stronu 1 ???

Opublikowano

L3Vy nie no tak ogolnie.. To tak dla refleksji.. :decayed:

Opublikowano

L3Vy nie no tak ogolnie.. To tak dla refleksji.. :decayed:

spoko loko..

_________________________________________________

a tak poza tematem..

ma ktos z Was do sprzedania 1 ramke klubową ??? bo mi z tyl sie lekko hm.. rozklekotała... a jak juz mam kupowac to bym se zapodał A4-Klub

Opublikowano

Raczej nikt tu nie ma...zamow sobie;]

Opublikowano

Raczej nikt tu nie ma...zamow sobie;]

nim bede musiał rozwarzyc tą opcje...

Opublikowano

Witam po małej nieobecności ;) szkoła mnie przycisła :kwasny:

L3vy nie bij :bicz3: :D niemogłem Ci od razu powiedziec bo nie skapowałem :D

Zapodałem dziś kalendarzyk kumplowi napewno tu zawita a przynajmniej obiecał :thumbup: A4 B5 1.9 TDI 1997 r Avant :bicz2:

Opublikowano

1.9 TDI 1997 r Avant :bicz2:

Jak mam to rozumiec..? :chytry::rant::evil:

:D

Opublikowano

ykk :audi: Zielony metalik :polew: a ty myślałeś ze kto :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.