Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

slaweq to milo.. :th:

Ale do mnie to tak na polnoc trzeba by bylo zboczyc.. :)

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ykk wiem... Angel mowila ze trzeba zboczyc na Kielce i to żaden problem przeciez... jedyny argument na "nie" to był taki ze pewnie spałes i nie byłbyś za bardzo świadomy po Sylwku :D

Opublikowano

slaweq a wy byliscie na tyle swiadomi co by jedno z was bylo kierownikiem..? :shocked:

Bo tak normalnie po sylwku jechac to chyba niezle ryzykow.. :decayed:

Opublikowano

ykk ja byłem kierowcą bo w Sylwestra wypiłem tylko łyka szampana do zyczeń... jak chcesz wiedziec wiecej to zobacz na spoty Warszawskie kilka stron wstecz... :polew:

Opublikowano

slaweq zabieram sie do lektury.. :przebiegly:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 20:17 _________________________________________________.

..

...

....

Po 3 minutach przegrzebywania tematu warszawskiego:

:polew: :polew:

Opublikowano

elo :>

wręczylem dziś osobiscie kalendazyk kolesowi na shelu byl uchachany jak niewiem :D

spoko gosc ok 25 latek B5 granatowe :thumbup: mam nadzieje ze wstąpi do nas ;)

Opublikowano

slaweq zabieram sie do lektury.. :przebiegly:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 20:17 _________________________________________________.

..

...

....

Po 3 minutach przegrzebywania tematu warszawskiego:

:polew: :polew:

No to juz wiesz dlaczego bylem kierowcą w Nowy Rok :)

Opublikowano

Hornet A4 :kox: :kox:

Ale te 38 zl za kierunki to troszke duzo.. Na allegro z przesylka bylo by taniej. Jakby Ci sie udalo sprzedac pomaranczowe to daj znac bo akurat mam na zbyciu 2 pomaranczowe 1 bialy i 1 bialy tylko ze uszkodzony.. :naughty:

slaweq juz wszystko wiem.. :przebiegly: To pewnie byla zmiana rol.. W sylwka to pewnie angela odlatywala hyhy.. :naughty:

Opublikowano

slaweq juz wszystko wiem.. :przebiegly: To pewnie byla zmiana rol.. W sylwka to pewnie angela odlatywala hyhy.. :naughty:

Owszem Angel napila sie w Sylwka ale raczej symbolicznbie kilka baniaczków ;)

Opublikowano

slaweq nie wazne ile, lecz jak dziala.. :naughty:

Opublikowano

heh to jak powiedzenie rosjan... niewazne wódka czy karabin maszynowy, byle by ścinało z nóg ;)

Opublikowano

heh to jak powiedzenie rosjan... niewazne wódka czy karabin maszynowy, byle by ścinało z nóg ;)

I o to chodzi.. :thumbup:

Opublikowano

Tak o to chodzi... :thumbup: byle by nie przesadzic z alko bo zatrucie to fatalne uczucie :confused4:

Opublikowano

Dlatego dobry podklad, podstawa udanej imprezy.. :decayed:

Opublikowano

ykk nechce mi się bawic z allegro :gwizdanie: a jak mi przyslą cegłe :polew: ja uznaje przesyłke tylko za pobraniem a wtedy wyjdzie mnie drozej :cool: na innych rodzajach przesyłek (z allegro) juz sie przejechałem :kwasny: jak by co to mam z ASO :D jak by to byla ruznica 50 pln to bym się zastanawiał :mysli:

''Piniondze to nie wszystko ale wszystko bez piniendzy to ...uj'' :polew:

Opublikowano

Hornet A4 ja mam prawie wszystko z allegro.. :polew:

Raz sie tylko przejechalem na kolpakach do :audi:

Ale i tak wszystko wyszlo na moje bo zarobilem na nich jakies 120 zl.. :naughty:

Opublikowano

Hornet A4 ja mam prawie wszystko z allegro.. :polew:

Raz sie tylko przejechalem na kolpakach do :audi:

Ale i tak wszystko wyszlo na moje bo zarobilem na nich jakies 120 zl.. :naughty:

haha.... naciągacz...

człowiek na chwile odejdzie do kompa i zajmie sie robota.. a tu juz tyle stron do czytania.. łu hu hu.. :P

Opublikowano

L3Vy ze niby kto.. :rolleyes:

Opublikowano

L3Vy ze niby kto.. :rolleyes:

Aniołek ykk z brązowymi kudełkami :afro::evil:

Opublikowano

L3Vy nie naciagacz tylko sprzedalem je za 180 zl a koles sie zaoferowal ze mi da za nie 60 zl (zamiast zwrotu) :polew:

Mysle ze tez bys wzial kase.. :evil: :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.