Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hornet przyjedz kiedys na spot to mnie przewieziesz. ykk przed chwila bylo w top gear s4 vs m3

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TTom3k na kresce S4 chyba by odpadlo, ale na zakretach to sam widziales jak M3 pogonil.. :decayed:

Opublikowano

S4 tez drogie auto pod kazdym wzgledem..;P

Opublikowano

Cos za cos.. :evil:

Opublikowano

bmw jest lzejsze i audi na kresce z nim przegrywa o jakies pol auta..

Opublikowano

tak pokazali w TV Tomasz nie wierz telewizji..;P

Opublikowano

TTom3k jak wójek porzyczy to czemu nie :D

a co do BieMdabliu :D to nie lubie tylnego napędu :sick3:

pojechalem raz na narty z sąsiadem Bmw 316i z silnikiem 1.9 benzyna (wychodziły takie wersie w ok 2000r) i wyjechal do połowy górki i stanoł :kwasny: nie poszedł za chiny chodz bieznik miał jak smok !! i f*ck musiałem dralowac 1000 m pod górke z nartami na plerach !!! a kolesie z przednim napedzikiem mijali nas i się smiali :kwasny: od tamtej pory nie lubie tylnego napędu !!!

Opublikowano

Hornet A4 :polew:

Moj sasiad stwierdzil kiedys:

"Tylny naped jest lepszy, bo jak wjedziesz do rowu, to przynajmniej wyjedziesz bo masz przyczepnosc" :polew: :polew: (mowil to jak najbardziej serio) :D

Opublikowano

moze mial na myśli traktor :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hornet A4 jakbys pol zycia jezdzil Maluchem, to tez pewnie trudno by Ci bylo sie przyzwyczaic do takiej nowosci jaka niewatpliwie jest naped na przod.. :kox:

To musial byc duzy szok.. :D

Opublikowano

no tak niema jak KARACZAN :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aniaz mam pytanko ! jezdzisz na nartach albo ewentualnie na parapecie?

Opublikowano

Hornecik jezdze na nartach owszem...;) na parapecie chcialam sie zabic dlatego dalam sobie spokoj..;) a co chcesz mnie zaprosic..?

Opublikowano

super :thumbup: nareszcie znalazłem kogos (nielicząc wita.s ) kto korzysta z uroków zimy :notworthy: ja tez chciałem mykac na parapecie ale za mała prędkosc :thumbdown: i wogóle to trzeba sie osiedziec na du..ie :D byłas juz w tym sezonie stopic wosk :naughty:?

Ps. mały kludowy wyjezdzik ? :naughty:

Opublikowano

wierhomle zaliczylam i magore malostowska i braklo czasu..:)P

Opublikowano

Ps. mały kludowy wyjezdzik ? :naughty:

wliczcie rowniez ekipe slasko-krakowska na klubowy wyjezdzik na deske/i :thumbup:

zalozylem kiedys temat o takim wypadzie, ale jakos chetnych brakowalo

Opublikowano

no no no Aniu ladnie ladnie :oklaski: ja zaliczyłem dziś Słotwiny i 58 zjazdów :dance: jeszcze mam ciepłe narty :D niezdązą wystygnac bo jutro Jurasówka mały ale bardzo fajny stoczek prawie tak po pracy sobie tam wyskakuje ;)

Murzyn taki wyjezdzik to byla by fajna rzecz :th: moze się udac tylko trzeba chęci !!

Opublikowano

11-12-13 ekipa Opolska jedzie do Zakopca - moze wtedy bylby dobry termin na smiganko

Mysle ze Kasprowy lub Bialka bylyby ok

Opublikowano

Murzyn zeby znalazł się ktos jeszcze od nas to ja pisał bym sie na to :dance:

moze wit.s lub aniaz :mysli:

wrócimy jeszcze do tego tematu ;)

ja spadam nara !!!!

Opublikowano

Jakbym umial jezdzic...to moze bym sie wybral heh ale i tak mam wtedy szkole :bicz: ide baj baj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.