Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TTom3k jak Ci sie fele sprawuja bo wczoraj mi w lapy wpadly takie same, nie bylem na kupnie ale dobra kasa byla to je wzialem :dance: obnizales zawieszenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k jak Ci sie fele sprawuja bo wczoraj mi w lapy wpadly takie same, nie bylem na kupnie ale dobra kasa byla to je wzialem :dance: obnizales zawieszenie ?

Fele sa ok nie obnizalem nic za wysoko stoji ;/ Ostatnio mi jedna fela kur** spadla i sie obila ale i tak je pewnie bede sprzedawac bo mi sie znudzily ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze jak bedzie u mnie, jak bedzie stala za wysoko to ja troche opuszcze:) ale to dopiero na wiosne przez zime pobujam jeszcze na oryginalnych 15stkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lelus_DT to co bedziesz sprzedawał swoje 15" ori ?? czy zostawiasz je na zime ... ?

zostawie na zime :) o ile dotrwa to auto do nastepnej zimy bo ja to lubie sobie zmienic autko na lato, ale chce kupic tez a4 tak ze jak cos to sprzedam na 15' a 17' zostawie do nastepnej :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 16:00 _________________________________________________a co do felg to tez mam ladne fele do sprzedania od nowego pasata o takie jak tu tylko ze noweczki :)http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=287523128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy dokupujesz jeszcze dekle od :audi: i jest lala, skoro nie chcesz czegos wiekszego. :th:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 16:15 _________________________________________________A co do wczoraj jeszcze, to szkoda ze nikt PW nie porozsylal. Bylo nas duzo, ale moglo byc wiecej.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tych od Passka co lelus_DT pisał: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=287523128

lelus_DT ile je cenisz ???

i czy ET50 bedzie robić.. bo w ORI jest przeciez ET45...

_________________________________________________

L3Vy dokupujesz jeszcze dekle od :audi: i jest lala, skoro nie chcesz czegos wiekszego. :th:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 16:15 _________________________________________________A co do wczoraj jeszcze, to szkoda ze nikt PW nie porozsylal. Bylo nas duzo, ale moglo byc wiecej.. :th:

no większych niema opcji... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny sie nie zastanawialem ale 1200 zl pasuje wziasc, sa nowiutenkie prosto od Gładysza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny sie nie zastanawialem ale 1200 zl pasuje wziasc, sa nowiutenkie prosto od Gładysza :)

oka.. dzieki za info.. jak narazie bede isę rozgladąl za jakimis tańszymi hcoćby 15" ORI.

bo jezszcze kapcie musiał bym 4 kupić + zapasówke na 16"...

a troche by wysżło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreczylkem osobiscie kalendarzyk ziomkowi ;] mam nadzieje ze wpadnie na forum ...fajny tekst padl "a tuningujecie tam fury" hehe :) Powiedzialem mu ze wiiochy tu nie ma

:polew: :polew: :polew: o f*ck.. :thumbup: az sie popłakałem ze śmiechu :D

i na jakich blaszkach... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5 sedan z tylu jakies ledy ciemny kolor ciemny szybki nawet ladny ;] chyba KTA

na stalówkach bez kołpaków ??? to ja juz mu zapodałem kalendarzyk:D dokłądnie wczoraj

B5 przed liftem ??? czarne klamki i chyba był 1.9 TDIk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...