Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TDI sie nie oplaca..przynajmniej 2.5 pala w cholere a ropa droga..

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlatego mowie o 1.9 :)

Opublikowano

TTom3k jak Ci sie fele sprawuja bo wczoraj mi w lapy wpadly takie same, nie bylem na kupnie ale dobra kasa byla to je wzialem :dance: obnizales zawieszenie ?

Opublikowano

lelus_DT to co bedziesz sprzedawał swoje 15" ori ?? czy zostawiasz je na zime ... ?

Opublikowano

TTom3k jak Ci sie fele sprawuja bo wczoraj mi w lapy wpadly takie same, nie bylem na kupnie ale dobra kasa byla to je wzialem :dance: obnizales zawieszenie ?

Fele sa ok nie obnizalem nic za wysoko stoji ;/ Ostatnio mi jedna fela kur** spadla i sie obila ale i tak je pewnie bede sprzedawac bo mi sie znudzily ;]

Opublikowano

zobacze jak bedzie u mnie, jak bedzie stala za wysoko to ja troche opuszcze:) ale to dopiero na wiosne przez zime pobujam jeszcze na oryginalnych 15stkach :)

Opublikowano

lelus_DT to co bedziesz sprzedawał swoje 15" ori ?? czy zostawiasz je na zime ... ?

zostawie na zime :) o ile dotrwa to auto do nastepnej zimy bo ja to lubie sobie zmienic autko na lato, ale chce kupic tez a4 tak ze jak cos to sprzedam na 15' a 17' zostawie do nastepnej :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 16:00 _________________________________________________a co do felg to tez mam ladne fele do sprzedania od nowego pasata o takie jak tu tylko ze noweczki :)http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=287523128
Opublikowano

jaka cena za nie ??? i reszta jakby to wygladąło na mojej :a4fan:??

Opublikowano

L3Vy dokupujesz jeszcze dekle od :audi: i jest lala, skoro nie chcesz czegos wiekszego. :th:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 16:15 _________________________________________________A co do wczoraj jeszcze, to szkoda ze nikt PW nie porozsylal. Bylo nas duzo, ale moglo byc wiecej.. :th:

Opublikowano

jaka cena za nie ??? i reszta jakby to wygladąło na mojej :a4fan:??

o ktore pytasz?

Opublikowano

o tych od Passka co lelus_DT pisał: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=287523128

lelus_DT ile je cenisz ???

i czy ET50 bedzie robić.. bo w ORI jest przeciez ET45...

_________________________________________________

L3Vy dokupujesz jeszcze dekle od :audi: i jest lala, skoro nie chcesz czegos wiekszego. :th:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 16:15 _________________________________________________A co do wczoraj jeszcze, to szkoda ze nikt PW nie porozsylal. Bylo nas duzo, ale moglo byc wiecej.. :th:

no większych niema opcji... :kwasny:

Opublikowano

co do ceny sie nie zastanawialem ale 1200 zl pasuje wziasc, sa nowiutenkie prosto od Gładysza :)

Opublikowano

co do ceny sie nie zastanawialem ale 1200 zl pasuje wziasc, sa nowiutenkie prosto od Gładysza :)

oka.. dzieki za info.. jak narazie bede isę rozgladąl za jakimis tańszymi hcoćby 15" ORI.

bo jezszcze kapcie musiał bym 4 kupić + zapasówke na 16"...

a troche by wysżło...

Opublikowano

Dzisiaj wreczylkem osobiscie kalendarzyk ziomkowi ;] mam nadzieje ze wpadnie na forum ...fajny tekst padl "a tuningujecie tam fury" hehe :) Powiedzialem mu ze wiiochy tu nie ma

Opublikowano

TTom3k a jakie autko..? :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj wreczylkem osobiscie kalendarzyk ziomkowi ;] mam nadzieje ze wpadnie na forum ...fajny tekst padl "a tuningujecie tam fury" hehe :) Powiedzialem mu ze wiiochy tu nie ma

:polew: :polew: :polew: o f*ck.. :thumbup: az sie popłakałem ze śmiechu :D

i na jakich blaszkach... :a4fan:

Opublikowano

Zalezy co mial na mysli zadajac to pytanie.. :mysli:

Opublikowano

b5 sedan z tylu jakies ledy ciemny kolor ciemny szybki nawet ladny ;] chyba KTA

Opublikowano

b5 sedan z tylu jakies ledy ciemny kolor ciemny szybki nawet ladny ;] chyba KTA

na stalówkach bez kołpaków ??? to ja juz mu zapodałem kalendarzyk:D dokłądnie wczoraj

B5 przed liftem ??? czarne klamki i chyba był 1.9 TDIk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.