Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hornet A4 ale to sa zimowki nie..? :przebiegly:

Byles w tej skodzie..? :naughty:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zimówki ale bieznikowane (gów..o) :decayed:

ostatnio niemam zbytnio czasu :decayed: wybieram się w poniedzialek ;) zawitam na uczelnie przy okazji bo dawno nie byłem :D

Opublikowano

mi wybuliło 2 sztuki przy 160 tragedia gumy

targum firma bieznikowane

nie polecam !!!![br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 13:18 _________________________________________________teraz sa nowe fuldy montero 2 ciche i dobre na błoto

Opublikowano

gorzej jak Ci strzeli przy 160 wtedy to juz mogiła :confused4: dlatego jak niemam dobrych gum to nie szaleje !!! bączki to co innego tam niema predkości :naughty:

Opublikowano

Ok Pany wpadne na spota, ale na pewno sie spoznie. Jak cos to mam wasze numery i bede dzwonic. Do zobaczyska.. :quattro:

Opublikowano

ale masz predkos orotową :) a codo predkosci 160 to znowu nie jest niewiadomo co

Opublikowano

Dlatego kupilem nowki goodyeara :) A na lato bede mial wiekszy wydatek letnie 225/45/17 ale i tak kupie nowe najwyzej jakies gorszej marki ;]

Opublikowano

spoznie sie okolo 15 min poczekajcie musze byc w pracy i moge nie zdazyc.. :disgust:

Opublikowano

TTom3k goodyear no no :mysli: rodi robote :thumbup: przynajmniej są w miare pewne :th: nie to co nalewka :sick3:

czaki22 ale na lodziku nie musisz znowu tak cisnąc zeby :a4fan: się kręciła co innego na asfalcie tam przy bączkach to w dupe dostaje sprzęgło , skrzynia , przeguby , łozyska w kołach no i rzecz jasna motor !!!

a co do prędkości to mój sąsiad dostal wyszczau opony przy 120 i niedał rady utrzymac fiata brawo na drodze poszedł na mostek i autko powędrowało do Topicaru !!! tak więc parzy 160 km\h z przeszkodą to jest lipa :thumbdown:

Opublikowano

Hornet wyrwij sie z roboty;][br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 14:22 _________________________________________________Ja tez sie chwile spoznie ...musze interes krecic hehe

Opublikowano

TTom3k postaram sie ;) ale tak ostatecznie to o której jest ten spot ???

Opublikowano

15:15-30 pewnie juz wszyscy beda ja wlasnie jade ...;]

Opublikowano

ja niedam rady :confused4: rozebrałem juz siłownik sprzęgła w scani i musze poskładac to troche mi zejdzie nara

Opublikowano

i co i cisza:)

foto z dzisiejszego spocika

DSC00116.JPG

Opublikowano

Hah za***isty spot! Mega wrazenia :) Szczegolnie podczas wycsigu bmw 335 coupe rocznik 2007 z 1.8TQ :)[br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 18:25 _________________________________________________Fajna fotka;]

Opublikowano

za***ista ta terenowka! :oklaski:

Opublikowano

ykk film poprosze:)

Opublikowano

Hah za***isty spot! Mega wrazenia :) Szczegolnie podczas wycsigu bmw 335 coupe rocznik 2007 z 1.8TQ :)

nawet ptaki z emocji popuszczaly sobie na nasze :audi:

za***ista ta terenowka! :oklaski:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.