Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak z ciekawości kto nowy zawitał na spota ???

na filmiku widziałem niebieską B5tke z podwójną rurką :>

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

L3Vy:

aniaz

DareQ

A w tej dwururce byl Hornet A4

Opublikowano

no własnie Hornet A4.. teraz jeszcze raz ogladam filmik i zczaiłem.. :P bo w połowie drogi TTom3k przed Ciebie ykk wjechał:P i Hornet zniknął z pola widzenia... :P

Opublikowano

no własnie Hornet A4.. teraz jeszcze raz ogladam filmik i zczaiłem.. :P bo w połowie drogi TTom3k przed Ciebie ykk wjechał:P i Hornet zniknął z pola widzenia... :P

No sorry ze wam zaslonilem tyleczek Horneta :polew:

Opublikowano

no własnie Hornet A4.. teraz jeszcze raz ogladam filmik i zczaiłem.. :P bo w połowie drogi TTom3k przed Ciebie ykk wjechał:P i Hornet zniknął z pola widzenia... :P

Wlasnie dlatego statyw by mi sie przydal.. :D[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 13:44 _________________________________________________Nudzilo mi sie i poszukalem troszke na google maps. :D

Placyk w Moscicach:

placut8.jpg

ul. Krysztalowa:

56b55dee3205e548.jpg

Opublikowano

:D właśnie na necie sobie znalazłem gdzie lezy ta Kryształowa :P

ale jak ktos chce sie tam scigać to jest lekka lipa z psami... bo wystarczy ze Ci wjedzie w uliczke i papatki.... niema drogi odrwotu... :|

Opublikowano

Jakimi psami hehe tam nawet ludzie nie chodza

Opublikowano

TTom3k jakby to powiedziec.. Pies - tez czlowiek (czasem) :polew:

Opublikowano

TTom3k jakby to powiedziec.. Pies - tez czlowiek (czasem) :polew:

Hehehhe nie no spoko przeciesz nikt sienie bedzie scigal 2h. Jedna dwie ustawki na osobe i heja ;] ja po 1 chce skillowac ykk po drugie levego. no i horneta :P

Opublikowano

Kochane klubowiczki i mili klubowicze z Tarnowa :) z racji takiej ze u mnie w Sączu nikt nie chce się zebarać na spocik :wallbash:, wybrałbym się do was :naughty: tylko napiszcie, kiedy co i jak :drunk:, żebym mógł sobie jakoś zaplanować wszystko. Pozdrawiam

Opublikowano

O spoko ziom;) Czytaj uwaznie a bedziesz wszystko wiedzial. W tym roku nie wiem czy sie spotkamy ale jak cos to damy ci znac;]

Opublikowano

O spoko ziom;) Czytaj uwaznie a bedziesz wszystko wiedzial. W tym roku nie wiem czy sie spotkamy ale jak cos to damy ci znac;]

bede uwaznie czytal i moze sie zjawie :D .. pozdrawiam

Opublikowano

TTom3k skillować powiadasz :D hehe to ja i ykk jesteśmy wyróżnieni:D mam rozumiec... no i Hornet A4

_________________________________________________

maku211 spoko...:D jak coś bedzie na temacie to Ci na gg napisze...

Opublikowano

TTom3k skillować powiadasz :D hehe to ja i ykk jesteśmy wyróżnieni:D mam rozumiec... no i Hornet A4

_________________________________________________

maku211 spoko...:D jak coś bedzie na temacie to Ci na gg napisze...

yes sir! KILL KILL KILL

Opublikowano

yes sir! KILL KILL KILL

Licencja na zabijanie :D

Opublikowano

A jak nie dam rady to kupuje 1.8T albo 2.8 ;)

Opublikowano

A jak nie dam rady to kupuje 1.8T albo 2.8 ;)

hehe co niedasz rady jak Ty na nitro pociskasz ... :P

Opublikowano

No raczej mam takie duze nitro 42L ;)

Opublikowano

No raczej mam takie duze nitro 42L ;)

no to ja w takim razie niemam najmniejszych szans.. :P

TTom3k jak Ci idzie rozdawanie kalendarzyków ??? ile juz roztrwoniłeś ?

Opublikowano

TTom3k jak zalejesz paliwo rakietowe (v-power) to z pewnoscia nas objedziesz.. :D

Szkoda ze w Tarnowie nie ma v-powra dezla.. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.