Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ttom3k --> ja wczoraj zartowałem z tymi przelicznikami na paliwo, odzywiaj się lepiej :)[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 15:04 _________________________________________________a moze najlepiej jak kazdy poda swoj numer gg to bedzie najszybsze powiadomienie, zrobimy spis i wystarczy tylko 1 raz napisac, badz aktualne maile bo PW to nie zabardzo do ludzi dociera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur## mac nigdy wiecej dnia z fast fodami! Zatrulem sie jakims pierdzielonym hot dogiem i ledwo zipie ;/

Ja też na kacu zawsze powtarzam, że nigdy więcej wódki :D

a moze najlepiej jak kazdy poda swoj numer gg to bedzie najszybsze powiadomienie, zrobimy spis i wystarczy tylko 1 raz napisac, badz aktualne maile bo PW to nie zabardzo do ludzi dociera

U mnie GG odpada, bo na służbowym sprzęcie mi odpada. Mail jak najbardziej OK. Jak coś postanowicie, to Ci czaki podeślę na pw - trzebaby zrobić jakąś listę zamkniętą na hasło i rozesłać między sobą. Właściwie już miałem w poście mail podać, ale nie chcę, żeby ktoś obcy, przeglądajacy forum się na nim spamował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to, Panie i Panowie do mnie ślijcie na PW wszystkie wasze maile[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 19:11 _________________________________________________a ty wit.s numer pomki, numer nadwozia, i wymiary siłowników all na maila lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bedzie rozrysowac jakas mapke do tego placu.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 wiem, nawet po moim filmie mozna skapowac co i jak. Ale ja np nie wiedzialem w ogole o tym placyku. Takze jakby ktos niespodziewany chcial sie zjawic to moze sie przydac.. - Ja trafie.. :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 20:59 _________________________________________________L3Vy a Ty skad wiesz gdzie bylismy..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 wiem, nawet po moim filmie mozna skapowac co i jak. Ale ja np nie wiedzialem w ogole o tym placyku. Takze jakby ktos niespodziewany chcial sie zjawic to moze sie przydac.. - Ja trafie.. :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 20:59 _________________________________________________L3Vy a Ty skad wiesz gdzie bylismy..? :decayed:

Hehe,,,, :P raz to filmik.. a dwa to na pierwszego spota było to miejsce omawiane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sobie chyba statyw samochodowy sprawic.. Nawet znalazlem fajny:

http://allegro.pl/item286812355_samochodowy_statyw_kamera_aparat_auto_comfort.html

Ale placyk na prawde spoko. Jak bedzie cieplo trzeba sie tam przeniesc. Chyba ze jakis snieg spadnie i bedzie oblodzone to tez mozna sie poslizgac.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 wczoraj malo brakowalo.. :naughty:

BTW piekny podpis.. Tylko jak na razie ten TEAM jest 1-osobowy.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta.

- mamy już miejsce zbiórki - Mak

- mamy już miejsce na ustawki/ślizganie się/foty

potrzebne miejsce żeby móc się spokojnie i bezpiecznie pościgać

Kombinujcie, bo mnie jakoś nic do głowy nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k cos mowil ze maja jakas traske. I chyba nie daleko MC ona jest.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebne miejsce żeby móc się spokojnie i bezpiecznie pościgać

No widze wit.s ze bardzo chcesz tej kreseczki z kolezanka.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk sciagnij sobie pinnacle studio, tam obrobisz, skonwertujesz i moze jakos fajnie złozysz :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...