Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest miejscowka na sciganie.;]

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

potrzebne miejsce żeby móc się spokojnie i bezpiecznie pościgać

No widze wit.s ze bardzo chcesz tej kreseczki z kolezanka.. :naughty:

wymiekl ostatnio..;) spaecjalnie przyjechalam :P tak btw jakby byl zadny krwi to by stanal a wyszla lipa..heh

Opublikowano
  • Autor

Co się odwlecze, to nie uciecze :decayed:, a ja nie daję sobie wjechać na ambicję :tongue4:

Ania. Trzeba było Ci umożliwić odjazd z honorem na :drunk: ... Wigilię :D

Tom3k, gdzie?

Opublikowano

ul.Krysztalowa. Tam sie wszyscy scigaja - sam kiedys sie sprawdzalem ;]

Opublikowano
  • Autor

A! Wiem. Kiedyś tam ojcu omal nie skasowałem nowego Nissana. Jak się z Poldonem "ścigałem" :D

No, Żuczki.

Wesołych Świąt Tarnowowi i okolicom :thumbup:

Opublikowano

Wystrojonej choinki

Wesolutkiej minki

Gorącego serduszka

Pełniutkiego brzuszka

Oraz opłatka białego

Z rodziną łamanego...

Wszystkim forumowiczom... :a4fan: KLUB:D

_________________________________________________

dzis robiłem akcje w DT pod kryptonimem "Kalendarzyk" hehehe z 10 ich rozdałem.. moze ktos zaglądnie...

Opublikowano

Idą Święta !! !! !!

Kazda dusza wniebowzięta...

No bo święta jest to czas

kiedy wszystko WALI NAS :D :D

wali ukochana praca,

wali nas ze mamy kaca,

wali nas ze niezdrowo jemy i

wali nas to ze tyjemy...

wali nas ze rząd ch*jowy

wali kryzys ustrojowy...

walą chłopcy radarowcy,

walą niedzielni kierowcy....

A ja z serca życze Wam Świąt...

........nie w smutki i nie w chorobie - :)

Niech w Sylwestra gardło pali

i niech Was to wszystko WAAAALI :polew: :polew:

Wesołych Świąt :decayed:

Opublikowano

Życzę Wam wytrwałości, by wszystko układało się po Waszej myśli, byście zawsze dążył do wyznaczonego celu i nigdy nie poddali się. By spełniły się Wasze marzenia te bliskie i te najbardziej odległe. By zdrowie nigdy Was jak i waszych najbliższych nigdy nie opuściło. Aby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego. Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy ekipa Świdnicka.

Opublikowano

Dziekowa za zyczenia! Wzajemnosci! :)

Opublikowano

W imieniu ekipy Rzeszowskiej zycze Wam Wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym 2008 roku!!!

Opublikowano

Ja tez sie dołączam do życzeń Slaweq-a... Wszystkiego dobrego dla wszystkich klubowiczów... :thumbup:

Opublikowano

Zaraz zmykam na pasterke, a po pasterce wigilia z przyjaciolmi.. :drunk::D

Opublikowano

Zaraz zmykam na pasterke, a po pasterce wigilia z przyjaciolmi.. :drunk::D

no ja tez na pasterke sie wybieram ale zara po niej ide LULU.. bo ledwo zyje...

Opublikowano

Czy ktos jeszcze nie spi?

Opublikowano
  • Autor

Nie śpi, nie śpi :D

Opublikowano

Czy ktos jeszcze nie spi?

ja ??? pozdrówka... :evil:

Opublikowano

Nie trafiony, ktos inny mi chodzi po glowie..;P

Opublikowano
  • Autor

Nie trafiony, ktos inny mi chodzi po glowie..;P

:D

Opublikowano

Wigilia sie udala.. :drunk::D :D :D

Dobranoc.. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.