Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany na ile osob mozna liczyc..? Jakas lista obecnosci..? Z przykroscia musze stwierdzic ze nie ma zadnego odzewu po moich PW.. :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1.TTom3k

2.ykk

3.wit.s

4.czaki

5.Hornet

6.aniaz?:)

+ niezapowiadani goscie[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 23:45 _________________________________________________Slonko :th:

Opublikowano

I co tam..? :decayed:

Opublikowano

L3Vy ja tez mam wode za friiii pod domem i nawet Kerchera ! ale czasami niechce mi się tego rozkładac :kwasny: a tam na samobsłudze to jak się dobrze spręze to nawet za 5 PLN sobie ją umyje z woskiem :tongue4:

Opublikowano

przed:dsc04719xl6.th.jpg Po:dsc04720rs1.th.jpg

Widoczna różnica:D hehehe

Opublikowano

L3Vy ty masz elektrycznie skladane lusterka..? :mysli:

Ile kalendarzykow Ci zostalo..? :D

Opublikowano

przed:dsc04719xl6.th.jpg Po:dsc04720rs1.th.jpg

Widoczna różnica:D hehehe

Ano widac ale znam miejsce gdzie by ci to zrobili duzo lepiej za 10 zl;)

Opublikowano

bedzie niespodziewany gosć

A4 1,8 T quattro full wersja 96 rok

Opublikowano

czaki22 :th: im wiecej tym lepiej.. :kox:

Mnie tylko caly czas zastanawia czy przyjmie ktos zaproszenie z PW.. :mysli:

Opublikowano

przed:dsc04719xl6.th.jpg Po:dsc04720rs1.th.jpg

Widoczna różnica:D hehehe

Ano widac ale znam miejsce gdzie by ci to zrobili duzo lepiej za 10 zl;)

Tomasz ja to miałem za FREE :D Myćko + aktywne piany i wosk.. i suszonko... :D

L3Vy ty masz elektrycznie skladane lusterka..? :mysli:

Ile kalendarzykow Ci zostalo..? :D

nie ręczne... :P

a kalendarzyki jeszcze mam:D hehe nie rozdałem wszystkich...

Opublikowano

A ja caly czas zapominam brac ze soba kalendarzyki.. :confused4: ah ta skleroza.. albo dziury w glowie.. :naughty: a jest komu rozdawac.. :decayed:

Ok ja spadam na jakies male randewu.. :drunk:

Opublikowano

Ale bedzie fajnie na spocie jutro ....-8 jest ;)

Opublikowano

no i mgła a miałem sie pogonic dzisiaj w nocy troche z ochotnikami po mieście

:)

Opublikowano

Hehe;] Moze jutro da rade...ale o 15 ? hehe ciezko bedzie

Opublikowano

no i mgła a miałem sie pogonic dzisiaj w nocy troche z ochotnikami po mieście

:)

Polecam trase: Narutowicza.. od Hali sportowej w kierunki Świtu:D hehe --- dzis tam stałem 25 min ... :thumbup:

Opublikowano

To co zrobili z tematem spotow to, to jest jakas porazka.. :foch:

Opublikowano

hallo czy ktos jeszcze nie spi?

Opublikowano

Ja nie spie.. :przebiegly:

Opublikowano

potrzeba mi umyc auto:) wlasnie wrocilam i juz nc nie widac przez szyby..:) :gwizdanie:

wstyd bedzie takim brudasem pojechac na spocik z fajnymi chlopakami..;P

Opublikowano

aniaz jedz na myjnie.. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.