Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cayenne :naughty: ale chyba nie o to chodzilo.. :mysli:

Opublikowano

Ale dzieciaku dajmy cayenne-mu sznse niech sie wykaze..;)

Opublikowano

cayenne :naughty: ale chyba nie o to chodzilo.. :mysli:

Ja już dobrze wiem,o co chodziło. Myjka ciśnieniowa włącznie z podwoziem :cool:

Opublikowano

Ale dzieciaku dajmy cayenne-mu sznse niech sie wykaze..;)

:notworthy: :notworthy:

Dzieciaki maja sile.. :cool: przebicia.. :naughty:

Opublikowano

cayenne :naughty: ale chyba nie o to chodzilo.. :mysli:

Ja już dobrze wiem,o co chodziło. Myjka ciśnieniowa włącznie z podwoziem :cool:

obawiam sie ze jednak nie chodzilo o podwozie :tongue4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 01:29 _________________________________________________

Ale dzieciaku dajmy cayenne-mu sznse niech sie wykaze..;)

:notworthy: :notworthy:

Dzieciaki maja sile.. :cool: przebicia.. :naughty:

ja wierze w Ciebie drogi YKK

Opublikowano

obawiam sie ze jednak nie chodzilo o podwozie

A widzisz, to bląd Aniu. O podwozie trzeba dbać zwłaszcza zimą :cool:

Opublikowano

obawiam sie ze jednak nie chodzilo o podwozie

A widzisz, to bląd Aniu. O podwozie trzeba dbać zwłaszcza zimą :cool:

Ze tak powiem..

Podwozie w AUDI jest solidnie zabezpieczone.. :D

Dbac trzeba o wszystko.. :th: :decayed:

Opublikowano

obawiam sie ze jednak nie chodzilo o podwozie

A widzisz, to bląd Aniu. O podwozie trzeba dbać zwłaszcza zimą :cool:

alez dbam o podwozie ale w calej dyskusji nie mielismy na mysli podwozia..;) bo ono bezapelacyjnie jest czyste i zadbane.. :oklaski:

Opublikowano

aniaz zjawisz sie jutro..? :chytry:

Opublikowano

aniaz zjawisz sie jutro..? :chytry:

a myslisz ze powinnam?

Opublikowano

aniaz no raczej, nie inaczej.. :th:

Opublikowano

bo ono bezapelacyjnie jest czyste i zadbane..

Gdyby jednak to służę szlaufem :evil:

Opublikowano

bo ono bezapelacyjnie jest czyste i zadbane..

Gdyby jednak to służę szlaufem :evil:

dlaczego diablik? masz nie czyste mysli cayenne.. :chytry: a kysz a kysz.. :bicz3:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 01:40 _________________________________________________

aniaz no raczej, nie inaczej.. :th:

postaram sie byc, moge sie spoznic pare minutek..ale jak mnie nie bedzie do 15:30 znaczy ze zaslablam i nie dojade.. jutro pije alkohol wigilijny pracowniczy wiec roznie moze byc..

Opublikowano

dlaczego diablik? masz nie czyste mysli cayenne..

Ależ skad :cool:

Opublikowano

cayenne swieta ida.. 42zn0.gif42zn0.gif

Opublikowano

Klade sie do lozia koledzy moi drodzy bawcie sie dobrze nocna pora byle nie za duzo.. :wink4:

dobrej nocy

Opublikowano

aniaz do jutra.. :chytry:

Opublikowano

aniaz do jutra.. :chytry:

bedzie mi naprawde zaszczytnie milo :drunk:

Opublikowano

aniaz do jutra.. :chytry:

bedzie mi naprawde zaszczytnie milo :drunk:

:):hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.