Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktos jeszcze nie spi?

Ano ja chyba nie spalem :)

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja sie nie wyspalem.. :confused4:

Opublikowano

A ja sie nie wyspalem.. :confused4:

To o której sie z pasterki wrociło? ;):drunk:

Opublikowano

Z pasterki o 1.. :D

W domu bylem tak jak posta napisalem (4:14) :D

Opublikowano

Ykk, to długą masz droge do domu... :polew:

Opublikowano

Ykk, to długą masz droge do domu... :polew:

długa i kreta :kox:

Opublikowano

Jedzie sie ktos przejechac 27 do rzeszowa ?:P Jak nie bede mial co robic to moze pojade

Opublikowano

widze ze na razie maile mi dalo 2 osoby

ykk

wit.s

co z reszta ?

przypominam ze chodzi o najszybsze powiadomienie o spocie

Opublikowano

L3Vy a przede wszystkim sliska.. :polew:

Opublikowano

widze ze na razie maile mi dalo 2 osoby

ykk

wit.s

co z reszta ?

przypominam ze chodzi o najszybsze powiadomienie o spocie

Czak wysłałem Ci właśnie mój prywatny/publiczny i-mejl na PW...

Opublikowano

Jedzie sie ktos przejechac 27 do rzeszowa ?:P Jak nie bede mial co robic to moze pojade

TTom3k zapraszamy, zapraszamy :notworthy:

Opublikowano

Ba, zapraszamy cały Tarnów i okolice do Rzeszowa 27... :thumbup:

Opublikowano

ok i ale to wciaż malutko ! wszyscy mają dać :)

Opublikowano

siemka siemka ;)

Pozdro dla wszystkich audi maniakow hehe ;)

Szkoda ze te spoty wypadaja wtedy kiedy akurat mie w domu nie ma :thumbdown:

Ale nadazy sie jakas okazja kiedys napewno na wspolne spotkanko ;)

:hi:

Opublikowano

czaki22 jestem nabierzaco z tematem wiec niepotrzebne jest rozdawanie e-maili ;) Slavko! wypadalo by wreszcie :bicz3:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 22:37 _________________________________________________Hmm widze nowego klubowicza z ok. Tarnowa "lelus_DT" chlopaki z DT zbajcie o kolege ;)

Opublikowano

czaki22 jestem nabierzaco z tematem wiec niepotrzebne jest rozdawanie e-maili ;) Slavko! wypadalo by wreszcie :bicz3:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 22:37 _________________________________________________Hmm widze nowego klubowicza z ok. Tarnowa "lelus_DT" chlopaki z DT zbajcie o kolege ;)

hehe tka tak zauwazyłem:D i nawet wczoraj go widziałem jak pomykał swoja :a4fan: koło mojego osiedla :D

Opublikowano

SlaVko18v kiedy..? :chytry:

Opublikowano

Witam i dzieki chlopaki za pamiec i zainteresowanie mam nadzieje ze sie spotkamy nie raz w realu swoimi :audi::) postaram sie jak najwiecej udzielac :)

L3Vy - raczej nie mogles mnie widziec wczoraj, przynajmniej nie w mojej a4 :(

Opublikowano

Witam i dzieki chlopaki za pamiec i zainteresowanie mam nadzieje ze sie spotkamy nie raz w realu swoimi :audi::) postaram sie jak najwiecej udzielac :)

L3Vy - raczej nie mogles mnie widziec wczoraj, przynajmniej nie w mojej a4 :(

no to moze to było przed wczoraj... na 100% widziałem Twoją :a4fan: (tego grilla w chromie ) nieda sie niezauwazyc :)

-=Szcześliwi czasu nie licza=- :naughty:

_________________________________________________

ykk widziałeś wczoraj pod kosciołem ( po pasterce, przed spotkaniem ze znajomymi hehe :P) A3 z mega grillem od B7 ??? na blaszkach KDA ?? bo niewime czy dobrze widziałem

Opublikowano

oj kolego na pewno nie ja :) hmm dziwne bo takiej a4 w dt nie widzialem jak moja ale w kazdym bac razie nie ja :) moja niestety jest nie zdatna do jazdy juz od 2 miesiecy ale juz nie dlugo stanie na nogi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.