Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TTom3k nie wiedziałem ze tak sie postarali i postawili 5 nowych :shocked: Dobrze wiedziec, dzieki... :notworthy: Angel juz poinformowana :)

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No no namnozyli tego ;/ Ja tez sam w strachu czy mnie nie lapnol jakis...ale nie wiem czy wszystkie dzialaja naraz

Opublikowano

TTom3k jak to sa budki, to pewnie maja jeden i przekladaja.

Tylko pytanie w ktorym jest aktualnie.. :disgust:

Opublikowano

Jesli to sa budki to jest tak jak pisze ykk... maja jeden lub dwa aparaty i przekładają... To samo w Rzeszowie, nastawiali tego dziadostwa w ch... a aparat jeden :D

Opublikowano

To sa stacjonarne nowe siakies...nie takie jak w tarnowie

Opublikowano

Wycieraczki lekko podniesc na naklejke, blachy zabrudzic i jazda.. :th:

W jesieni tez mozna fajnie kombinowac.. :D

Opublikowano

Wycieraczki lekko podniesc na naklejke, blachy zabrudzic i jazda.. :th:

W jesieni tez mozna fajnie kombinowac.. :D

hehe Ty to masz pomysły... a za niewidoczne i brudne blachy nie ma mandatu :mysli:

Opublikowano

slaweq proste ze jest.. Ale jak jedziesz, to skad masz wiedziec.. :gwizdanie: Poza tym jak kolo kogos przejezdzasz, to na tyle szybko ze nie widac.. :rolleyes::D

Opublikowano

Dobra to lipa nikt nie jedzie do rzeszowa to ja tez nie. Innym razem ;] Ide pocwiczyc cos bo zamule sie w tym domq

Opublikowano

slaweq za to ze brudne nie ale za to ze nieczytelna tablica rej jest:) mandat

Opublikowano

te Pany kiedy jaki spot w Tarnowie.. moze ta Sobota ???

Opublikowano

wlanie bo ja bym sie do was przejechal :) i zobaczyl jak sie bawicie:)

Opublikowano

maku teras to nie ma rewelacji :P Jeszcze nas malo. Ale to sie niedlugo zmieni

Opublikowano
  • Autor

Tom3k. Ależ Ty głupoty opowiadasz :D

Oczywiście, że jest rewelacja.

Jest nas niewielu, ale jak Maku dotrze będzie więcej.

Poza tym nasze spoty są bomba, a nadal się rozwijamy :decayed:

Marketingowo trzeba podchodzić, a nie odstraszać Kolegów :>

Opublikowano

Tom3k. Ależ Ty głupoty opowiadasz :D

Oczywiście, że jest rewelacja.

Jest nas niewielu, ale jak Maku dotrze będzie więcej.

Poza tym nasze spoty są bomba, a nadal się rozwijamy :decayed:

Marketingowo trzeba podchodzić, a nie odstraszać Kolegów :>

Wit.s trzymaj tak dalej.. no to co ??? kto chetny na sobote ???

bo mnie ostatnio nie było i jakis mam niedosyt.. :P

Opublikowano

TTom3k nie od razu Krakow zbudowano.. :D

Opublikowano

TTom3k nie od razu Krakow zbudowano.. :D

dokładnie..

na poczatku to trudno było kogos znaleźć na spota.. a teraz to sie ludzie domagaja :kox:

_________________________________________________

ykk a Ty cos mówiłeś że w sobote niedasz rady... niemasz fury czy gdzieś wybywasz ?

Opublikowano

No na 1 spocie bylo nas az 4.. :D[br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 23:57 _________________________________________________L3Vy w piatek mam.. ksiedza.. :confused4:

A co do soboty to nie wiem, a co..? :przebiegly:

Opublikowano

a kto mówi o piatku..... ja jutro robie do 19 albo jak zwykle i dłuzej to i tak bym sie nie zjawił...

ja proponuje sobote

Opublikowano

To co w piatek?

Hehehe aniaz to nocna kobieta :) ale SPOKOOOOOOOOOOOOO jak macie czas jutro to ja sie pisze! ale wit.s pewnie nie bedzie. Wiec czaki bedzie stawal na kresce z ania :)

To co w piatek?

Spocik ??? albo sobota.... :)

O to mi chodzilo.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.