Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: chwile mnie nie było a tu tyle stron spamu do czytania :naughty:

zauwarzyłem ze ktoś mnie wyzwał :evil:TTom3k :bicz3: będziesz kwiczał :polew:

L3vy no ładnie :D nie byłem dziś w QVADRO :D co nieznaczy ze tam nie zaglądne :wink4:

co z tym spotem kurcze ja się jutro wybieram na narty :naughty:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

N to hallo Panowie... kto dziś był w DT w mej firmie.. i zarzucił haśło "A4 KLUB" ???

prosze sie ujawnić.. kim był ten ziom.. hehe

Opublikowano
  • Autor

Heja.

Powodzenia na jutrzejszym spocie. Ja od rana w drogę.

Czaki. Nie odzywam się, bo siłowniki tanio (70szt) nowe i przez przypadek skombinowałem.

A na Sylwestra jadę do Poznania i będę na giełdzie - może tam coś wykukam-żeby Ci głowy nie zawracać (Tak czy siak dzięki za zainteresowanie).

Uwaga! Jakby ktoś coś chciał z pznańskiej giełdy samochodowej - dawać znać na PW.

Opublikowano

postaram sie byc :th:

Opublikowano

postaram sie byc :th:

ja Ci dam postaram.. :bicz2: hehe...

Opublikowano

100 strona.. :oklaski: :cool:

Opublikowano

Hehe Hornet boisz sie i dlatego niby na narty hehehe ;] To kurde nikogo znowu nie bedzie ? Ja levy ania czaki ? maku moze wpasc ale skoro taki maly spot to nie wiem czy mu sie oplaca

Opublikowano

no co jest, czemu to tak ?

Opublikowano

czaki bedziesz dzis ? ja bede ale nie mam tez zaduzo czasu wiec mozna pogawedzic chwile i go. Musi mnie ktos dzis przewiesc 1.8tq albo 2.6 ;]

Opublikowano
:) co nie masz czasu bedziesz i tyle :)jak ci sie pozwoli odjechac to pojedziesz:)
Opublikowano

Ja zawsze bylem do konca :) Wiec nalerzy mi sie teras;P Kurde mialem jechac po te kolpaki ...ajjj znowu dzis bede kulawo wygladac bo ojciec mi dopiero przywiezie po 15;P

Opublikowano

Ja zawsze bylem do konca :) Wiec nalerzy mi sie teras;P Kurde mialem jechac po te kolpaki ...ajjj znowu dzis bede kulawo wygladac bo ojciec mi dopiero przywiezie po 15;P

TTom3k to je sciagnij do czasu, gdy bedziesz miec juz komplet.. :tongue4:

Opublikowano

Nie oplaca mi sie brudzic bo dzis je bede mial ;]

Opublikowano

jak sie wszystko dobrze ulozy to postaram sie dzisiaj wpasc na chwilke :decayed:

Jest na dzisiaj jakis plan?

Opublikowano

jak sie wszystko dobrze ulozy to postaram sie dzisiaj wpasc na chwilke :decayed:

Jest na dzisiaj jakis plan?

dareq dzisiaj bedziemy rozmawiac o zdrowym odzywianiu w MC :polew:

Opublikowano

jak sie wszystko dobrze ulozy to postaram sie dzisiaj wpasc na chwilke :decayed:

Jest na dzisiaj jakis plan?

dareq dzisiaj bedziemy rozmawiac o zdrowym odzywianiu w MC :polew:

... a Ty posluzysz jako przyklad :tongue4:

Opublikowano

wiec jak ,, bedzie cos dzis:) bo ja juz bylem na CPN zalac;) i szykuje sie to trasy . wiec piszcze ile was bedzie i czy bedziecie troche siedziec bo ba 15 min to nie wiem czy mi sie oplaca przyjechac:)

Opublikowano

kurcze mój wyjazd na narty mi dziś chyba nie wypali :kwasny: robota mi wypadła ;( ale jak by spot był około 19 to ja juz bede wtedy wolny w końcu ''Tarnów nocą'' nieee :wink4:

TTom3k nie boje się Ciebie :D:tongue4: boję się tylko moich nalewanych opon :confused4: staram się nie rozwijać na nich duzych prędkości ! bo szkoda mi kasy na blachrza :no:

Opublikowano

Hornet A4 taaa a ostatnio na moscice 120 leciales.. :polew:

Opublikowano

lecialem 120 i odmawiałem zdrowaśki :D ale na kreseczce byłem nie raz a zwłaszcza na kryształowej i tam pod koniec masz 150 do 160 km\h !!! po ostatnim wybuleniu przedniej opony juz tak nie kozascze :no: zima się nadaje na kręcenie bączków i nic poza tym :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.