Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jakiego koles ma nicka ??? tez poszukam :)

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tego to nie wiem.. :przebiegly:

Opublikowano

nick wyjdzie w praniu ...

ykk śledz forum uwaznie i zdawaj nam relacje na bierząco :)

a tak wogóle to do tej BMW postawił bym B6 Aniaz :)

i po wyścigu Aniaz mogła by powiedzieć to samo co ICE po wyścigu z BMW 850i :D

Opublikowano

L3Vy obawiam sie ze mogla by nie miec okazji tego powiedziec.. :naughty:

Opublikowano

L3Vy obawiam sie ze mogla by nie miec okazji tego powiedziec.. :naughty:

e jesli by zachowala zimną krew... i odpowiednio by sie zebrąło.. :D

skoro 1.8T nie przegrąło z kretesem to co mozna powiedzieć o 2.5q mogło by dać rad ...

Opublikowano

Zaraz ten koles zrobi sobie tutaj konto i bedzie robil to samo, co ja mam zamiar.. :polew:

Opublikowano

Hehehe bylo zajebiaszczo a z tym 1.6 to sobie zdeka pozno wystartowalem hehe nie wiem czemu ale i tak pozniej poszlo jak s platka ;P ale nie ma co porownywac 1.6-1.8

ze mna sobie dobrze wystartowales i co..? nawet nie zdazylam wlaczyc S:P

Opublikowano

aniaz szkoda ze nie nagralem Twoich popisow na sniegu.. :kox:

Opublikowano

srednie byly bo bylo troche szuterku lepsze sa na sniegu wtedy mozna ladniusie kolko wykrecic a tutaj to troche nie to...:P

a z Was facetow nikt sie nie pofatygowal.. hehehe :polew:

i nie wiem jak mozecie sadzic ze nie zachowam zimnej krwi..:/

Opublikowano

aniaz mysle ze takiej okazji i tak juz nie bedzie.. :naughty:

My w sumie zaraz po Tobie pojechalismy na kreski.. :rolleyes:

Opublikowano

mam w zwyczaju jeli tylko posypie to wyruszam po 22 pod careffour tam maja ladny placyk i tam jest milo.. :oklaski:

i wielu chetnych..;) od roznych marek i zawsze jest okazja..;)

Opublikowano

aniaz ale na kreske czy na koleczka na sniegu..? Bo nastepnym razem to ja nie wiem czy bedzie jeszcze snieg.. :decayed: Tydzien temu w miare fajny lod byl w Moscicach.. :)

Opublikowano

nastepnym razem obiecuje ze nie uciekne z kreseczki do pracy..;)

a co do koleczek wolalabym sie na malym autkiem pokrecic sa lepsze efekty..;)

cos nie moge sciagnac fotorelacji..;(

Opublikowano

nastepnym razem obiecuje ze nie uciekne z kreseczki do pracy..;)

a co do koleczek wolalabym sie na malym autkiem pokrecic sa lepsze efekty..;)

cos nie moge sciagnac fotorelacji..;(

A co sie dzieje..?

Najlepiej malym autkiem i to jeszcze z napedem na tyl.. :naughty:

Postaraj sie nie uciec, bo tam dopiero zrobilo sie ciekawie.. :kox:

Opublikowano

nastepnym razem obiecuje ze nie uciekne z kreseczki do pracy..;)

a co do koleczek wolalabym sie na malym autkiem pokrecic sa lepsze efekty..;)

cos nie moge sciagnac fotorelacji..;(

A co sie dzieje..?

Najlepiej malym autkiem i to jeszcze z napedem na tyl.. :naughty:

Postaraj sie nie uciec, bo tam dopiero zrobilo sie ciekawie.. :kox:

nie musi byc na tyl byle nie bylo to matizowate zelazko typu tiko

Opublikowano

Malczan.. :D

(male autko, naped na tyl) :naughty:

Opublikowano

fujjj :thumbdown:

malczanem to strach..

uciekam odpoczywac dobranoc

Opublikowano

Ja chyba tez. Dobranoc.. :hi:

Opublikowano

I co tam jak tam ? Niedziela jak niedziela widze czyli nuda :foch:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.