Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe malutkie zamieszanie... ale soro dzis juz jest piatek.... wiec spota tak cz siak nieda sie zorganizowac.. :P hehe chyba ze w trybie orient express.. :P

jak ktos ma chrapke na spotkanko to oddzywać sie.. :D

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla mnie sobota jest ok pod warunkiem ze zostane zaproszona..;) no i godzina bedzie odpowiadala

Opublikowano

dla mnie sobota jest ok pod warunkiem ze zostane zaproszona..;) no i godzina bedzie odpowiadala

no pewno że jestes zaproszona :> tylko wyjaśnij co znaczy odpowiednia godzina...

Opublikowano

znaczy wolalabym wiedziec o ktorej mam byc

lubie byc zorganizowana..;)

Opublikowano

z podaniem konkretnej godziny moze byc cieżko.. sama widzisz... bębnie tutaj z pomocą ykka i ni hu hu.. nikt niema nic do powiedzenia... (prucz Ciebie :P)

Opublikowano

z podaniem konkretnej godziny moze byc cieżko.. sama widzisz... bębnie tutaj z pomocą ykka i ni hu hu.. nikt niema nic do powiedzenia... (prucz Ciebie :P)

Bo jest noc..? :przebiegly::mysli::D

Opublikowano

Bo jest noc..? :przebiegly::mysli::D

1:23 :D no fakt

ale temat TARNÓW NOCĄ... to gdzie są wszyscy...

Opublikowano

Bo jest noc..? :przebiegly::mysli::D

javascript:void(0);

javascript:void(0);

1:23 :D no fakt

ale temat TARNÓW NOCĄ... to gdzie są wszyscy...

Mysle ze korzystaja z dobrodziejstw nocy. :polew:

Opublikowano

Mysle ze korzystaja z dobrodziejstw nocy. :polew:

Oka to ja moze też skorzystam z tych dobrodziejstw...

a co do spota to pisac... ja wieczorem bede to bedziemy radzić..:D

Opublikowano

Hmm...no dobra Maku zartowalem ;P ZAjebiaszcze spoty duzo goracych dziewczyn mocne silniki dobra muza zyc nie umierac :)

Opublikowano

Tom3k. Ależ Ty głupoty opowiadasz :D

Oczywiście, że jest rewelacja.

Jest nas niewielu, ale jak Maku dotrze będzie więcej.

Poza tym nasze spoty są bomba, a nadal się rozwijamy :decayed:

Marketingowo trzeba podchodzić, a nie odstraszać Kolegów :>

wlasnie wlasnie ... bo tak jak bedziecie pisac ze jeszcze lipa to nie wiem czy przyjade... a tak to juz silnik grzeje i sie wybieram :D

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 10:03 _________________________________________________a wlasnie najwazniejsze, w ktorym miejscu to jest:) ,bo ja Tarnow to znam jak wlasna kieszen :kox: i wiem jak tylko do dworca dojechac:) i w jakich godzinach sie spotykacie .. i czy ciezko tak trafic. :decayed:

Opublikowano

to co gdzie sie spikamy ? i o ktorej godzinie ???

15

16

17

18

19

4 rano

* zaznacz odpowienie

no i miejsce najważniejsze gdzie chcecie

placyk mościce

MCdonald

czy czy koło MPEC na kersce

odpisywać gdzie co i ak[br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 10:11 _________________________________________________a tak wogole to co wy chcecie od naszych spotów ? przecież spoko jest coraz wiecej ludzi się pojawia

Opublikowano

ja chce od waszysz spotow :) duzo np: miejsce i czas i jak tam dojechac z dworca albo jak ktos ma CB to zeby wrazie czego pomogl :)

Opublikowano

najwyzej ktos wyjedzie po ciebie

Opublikowano

SOBOTA godz 15. Miejsce moze byc MC i pozniej pojedziemy na kreseczke

Opublikowano

no moeze wkoncu sie kumpel zdecydowal i bedzie to 1,8t quattro

Opublikowano

Niech przyjedzie i mnie przwiezie!! ;) bo bede chyba polowac na takie

Opublikowano

dobra jak by cos dajcie jakis nr tel na PW zebym zadzwonil co i jak

Opublikowano

to ile nas bedzie wkoncu ?

Opublikowano

hmm.. no ja sie wybieram... :D ale tak na godzinke półtorej max....

_________________________________________________

Hornet A4 to Ty dzis byłeś w QVADRO ???

Niezłego zonka zaliczyłem... az mnie zamurowało.... A4 KLUB... hahaha...... :D:polew::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.