Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2.6 vs 1.8TQ - 2.6 :thumbup:

1.6 vs 1.8 + ykk na pokladzie - 1.8 :thumbup:

BMW 335 '07 vs 1.8TQ - BMW 335 '07 :thumbup: ( :thumbdown: )

Takze ciekawie bylo. Hornet A4 sciagaj paczke, w niej sa filmy.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy sytuacja wygladala tak ze:

czaki22 ma fotelik w samochodzie i nie zmiescilismy sie wszyscy. A tak dlugo sie zbieralismy, ze bylo juz po sprawie.. :polew:

To bylo BMW 335 (3 drzwi) w dieslu i z tego co koles mowil to, to bylo BiTurbo.. :rolleyes:

Takze niesposob wygrac ze slabszym. Ale z tego co mowili to 1.8TQ mialo lepszy start.. :th:

Ciekawe jest rowniez ze 1.8TQ przegralo z 2.6 czakiego takze mysle ze moglo by byc ciekawie 2.6 vs 335.

No ale pomyslcie.. Niezly koles. Mowil ze ta beta ma 280 km, a zatem prawie 2x silniejsza. Takze chyba kierownik z niego zaden.. :D Bo myslelismy ze odleci a tu zonk.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich puszczalem bmw vs audi i na poczatku szli rowno dopiero na 3 biegu z tego co mowil kolega bejca go wyprzedzila. Ale fakt taka roznica mocy a tak slaby rezultat dla BMW ? BMW :thumbdown: AUDI :th:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 23:34 _________________________________________________

TTom3k dostales ode mnie PW..? :mysli:

Dostalem dzieki ;) Musze nareperowac to kolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie...nie dalby rady to by bylo nierealne nawet 2.8 nie dalo by rady. Chyba ze kierowca tej bmw to lejm jakis[br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 23:42 _________________________________________________

Hehehe bylo zajebiaszczo a z tym 1.6 to sobie zdeka pozno wystartowalem hehe nie wiem czemu ale i tak pozniej poszlo jak s platka ;P ale nie ma co porownywac 1.6-1.8

wiesz ja nie moglem znales 2 biegu :D .. zartuje:)

A ja wystartowalem na wstecznym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k chyba ze wcale to nie bylo takie silne jak sie chwalil.. Skoro mowisz ze na poczatku 1.8TQ szlo.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam tylko na aktywacje konta na Tarnowskim forum BMW.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki22 ty lecisz jutro na sacz??? to daj znac na koma jak bedziesz w saczu to sie jakos moze na chwilke stykniemy:) nr na PW wysylam :)

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 23:55 _________________________________________________

A ja czekam tylko na aktywacje konta na Tarnowskim forum BMW.. :gwizdanie:

daj sobie spokoj.. koles nawet pewnie nie wie jak net wyglada a ty tu z forum wyskakujesz:) ... napewno nie bedzie sie tam chwalic ze dostal prawie lanie od 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku211 a wlasnie ze wie.. :chytry:

czaki22 mi pisal nawet jak sie nazywa. Takze mysle ze sie pochwali. To wam cos bede cytowac.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...