Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aniaz a gdzie..? :chytry:

Prelude..? To jaki silnik to mialo.. :shocked:

Mysle ze zimna krew.. :evil:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem jaki mialo ale zdaje sie kiepskie chlopaczysko siedzialo za kierownica bo sama bylam zdziwiona..;P

a moze dal mi szanse a pozniej bylo juz za pozno heh :quattro:

Opublikowano

Poszedl kolejny kalendarzyk tylko niestety nie do :a4fan: .....ale do S4 :D:D:D

Opublikowano

Wlasnie tak patrze i widze ze bardzo rozne silniki w tym sa m.in:

135, 185 a nawet 200 km.. Tyle ze to lekkie jest.. :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 22:35 _________________________________________________TTom3k koloru..?

Opublikowano

silver avant na wloskich blaszkach

Opublikowano

silver avant na wloskich blaszkach

bedzie miło jak zawita na najbliższy spot:D hehe

Opublikowano

Obrazicie sie jak bede mial bmw m3 ? :P

Opublikowano

TTom3k a co chcesz kupic..? :chytry:

Opublikowano

Obrazicie sie jak bede mial bmw m3 ? :P

udusze własnoręcznie :D:bicz2:

:a4fan:

Opublikowano

Nieeee ;P Ale jest opcja ze bede mial na sprzedaz to i nia sobie wtedy pojezdze :D Ale puki co nic pewnego

Opublikowano

Chlopie nie strasz.. :D

Opublikowano

TTom3k a nie odpowiedziałeś na moje pytanie: czy to A4 co z gosciem rozmawiałeś to był: 1.9 TDi ciemno niebieski, na blaszakach i lampy tył cos pod ledy podchodzące i czarne klamki ???

Opublikowano

No no to bylo to ;] i ciemne szybki

Opublikowano

No no to bylo to ;] i ciemne szybki

nom cos tam przyciemniane były :P

to ja mu kalendarzyk wczoraj wsunąłem za wycieraczke... jak stał przed garażami na Szpitalnej...

nic nie wspominał ze cos dostał ?

_________________________________________________

ide lulu... 3mta sie...

Opublikowano

siema !!! wlasnie wróciłem z Krynicy !!! wyszusowałem się za wszystkie czasy !!! niema jak narty :thumbup: jechałem VW caddy 19 TDI na pompowtryskach 105 ps z 2007 r ale to rwie :dance: nie uwiezyli byście :shocked: coś pieknego taki dynamiczny silnik ze niewiem zbiera się z kazdego biegu a przyśpieszenie to ma ze uch !!! moge nim stawać na kreseczke bez strachu :evil:

Opublikowano

Hornet A4 :polew:

To by musialo ciekawie wygladac.. :naughty:

Opublikowano

Tomasz Ty chyba nie wiesz co to M3 i jaka jest cena takich aut i jakie palidełko..;P

Opublikowano

Tomasz Ty chyba nie wiesz co to M3 i jaka jest cena takich aut i jakie palidełko..;P

Wiem wiem ;] 3.2 silnik 343 konie(mowa o 2002r.) ceny kolo 100 tys;] ile to pali nie wiem 20 ? ;] Dla siebie bym tego i tak nie chcial ale jak bedzie okazja pojezdzic to bede :>

Opublikowano

Tomasz Ty chyba nie wiesz co to M3 i jaka jest cena takich aut i jakie palidełko..;P

Wiem wiem ;] 3.2 silnik 343 konie(mowa o 2002r.) ceny kolo 100 tys;] ile to pali nie wiem 20 ? ;] Dla siebie bym tego i tak nie chcial ale jak bedzie okazja pojezdzic to bede :>

Racja.. S4 lepsze.. :D

Opublikowano

W tym caddy jest jeden myk :gwizdanie: skrzynia begów :evil: ot cała tajemnica :D prędkośc max 170 km\h moze po zciągnięciu kagańca poleciało by więcej moze o 10 km\h ale musze przyznać ze ten mały dostawczak to ma odejście :drool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.