Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ta B7 to nie w avancie czasami ??? w kolorze ciemnym ???

bo jak tak to widzialem zioma ostatnio na Lwowskiej..:D

No dokladnie czarna chyba s-line

no to widziałemmm... miło bedzie jak do nas zagladnie na nastepnego spota...:D hehe

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hornet A4 :kox:

Dobra Pany ja ide spac, bo cos zlego sie ze mna dzieje.

Dobranoc.. :cool:

Opublikowano

Hornet A4 :kox:

Dobra Pany ja ide spac, bo cos zlego sie ze mna dzieje.

Dobranoc.. :cool:

ykk kac Cie jeszcze trzyma ??? :drunk: :drunk:

Opublikowano

Hmm nie wiem jak wam ale te 2 dni 2008 dla mnie sa strasznie do bani :mysli:

Opublikowano

Hmm nie wiem jak wam ale te 2 dni 2008 dla mnie sa strasznie do bani :mysli:

a to czemu...

ja tam dzisiejszy dzień mam do bani... trzebabyło siaśc do książek.. porażka.. a jutro cąły dzień na uczelni.. :||||

Opublikowano

A co to sie u Was stało dzisiaj? Cały dzien bez żadnego posta :mysli: Na Tarnowie to dziwne :>

Opublikowano

slaweq wszyscy sa zarobieni.. :cool:

Opublikowano

ykk no tak... zapomniałem ze u Was w temacie to ruch zaczyna sie po godz. 21 ;)

Opublikowano

Tarnow powinien byc zamykany do 21 :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tarnow powinien byc zamykany do 21 :polew:

Bo wykraczesz :naughty::kox:

Opublikowano

Tarnow powinien byc zamykany do 21 :polew:

Bo wykraczesz :naughty::kox:

Wtedy by sie zalozylo nowy temat: "Tarnow za dnia.." :polew:

Opublikowano

dreadful to wodzu, zapisal sie na forum to 18t quattro co sie z bmw pogonił

Opublikowano

czaki22 :kox:

Teraz tylko zaprosic do udzielania sie tutaj.. :thumbup:

Opublikowano

dreadful to wodzu, zapisal sie na forum to 18t quattro co sie z bmw pogonił

tylko upomnij go aby sie przywitał bo pójdzie na odszczał..:D

lookać na NEWBIE..:D jakis harpagan wyjechał tam z Układem Hamulcowym... :polew: :polew: :wallbash: SZACUN.... !!!

_________________________________________________

slaweq spokojnie jak widać dopiero sie rokrecamy a do 24 jeszzce daleko...

Opublikowano

Ale serio cicho tu, dzis cos.. :gwizdanie:

slaweq ma racje.. :rolleyes:

Opublikowano

L3Vy też widzialem tez tego co wyskoczyl w Newbie z Układem Hamulcowym :polew: Smialem do monitora strasznie :polew: Zaimponował mi :notworthy::D

A tak na marginesie to Wy nie wstajecie rano do pracy/szkoły ze tak pozno w nocy sie rozkrecacie dopiero :mysli:;)

Opublikowano

slaweq zobacz o ktorej wczoraj poszedlem spac.. :polew: :polew:

(ladnie sie pozegnalem)

Opublikowano

Dobra Pany ja ide spac, bo cos zlego sie ze mna dzieje.

Dobranoc.. :cool:

Była godz 21.02... Czy Ty czasami na Sylwka nie za bardzo pobalowałeś :drunk: i jeszcze wczoraj chorowałeś ;)

Opublikowano

slaweq jak juz sie "jedzie" to do spodu.. :naughty:

Opublikowano

ykk a odnosnie Sylwka i spania... jak wcacalismy z Angel w Nowy Rok z Zakopca to ok godz 13 jechalismy przez Tarnów... i padło hasło żeby zboczyc z traski i Cie odwiedzić... ale pomyslelismy ze pewnie spisz po Sylwku i smignelismy prosto na Rzeszów :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.