Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiejszy wieczor spedzam z forum.. :polew: Tak zimno i tak piz*zi (prawie jak w Kieleckiem :D) ze az nie chce sie ruszac z domu.. :confused4:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

460zl orange menu PL na gwarancji stan prawie idealny kilka normalnych sladow uzytkowania. Pisze tutaj zeby najpierw spytac czy ktos z was nie chce kupic bo nie chce mi sie go wysylac ..;]

Opublikowano

jakby nie był w Orange to bym moze i wziął... ale jak narazie zostane przy moim w810i

Opublikowano

Ok ;][br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 00:22 _________________________________________________Chlopaki z DT sie postarali widze : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22970.msg269046;boardseen#new

hehe konkretniej ja :D hehe

Siema Norbii :D

_________________________________________________

dzis to hmm... 3 w sumie rozdałem... 2x B5 i B6

sorka 4.. bo jeszcze zapodałem kalendarzyk temu kolesiowi co do którego załozyłem temat(sygnaturka: Który to:...) :D może skurczygnat ruszy tyłek i cos napisze... :mysli:

Opublikowano

`panowie problem w tym ze kalendarzyki nic nie daja :( bo sa do bani zrobione, powinno cos pisać wpadnij na forum, spotkania fanów marki itp ! wtedy by sie ktos zaintresował

Opublikowano

Czaki jak jest ktos kumaty to zczaji co jest grane.....

Opublikowano

Witam fanów :a4fan: z Tarnowa i okolic od razu chcialbym podziekowac L3Vy za wreczenie kalendarzyka i zaproszenia na to forum, mysle ze wspolpraca miedzy nami bedzie sie ukladac, pozdrawiam !!! :audi:

Opublikowano

Siema gosciu ;) czytaj i badz aktywny w tym watku to napewno bedzie git :) Narazie sie spot nie zapowiada ale kto wie ...

Opublikowano

witam Tarnow,

TTom3k, to moze "Tarnow" wybierze sie do Rzeszowa na spocik:

27 stycznia 2008, godz. 13, parkin przy Hali Podpromie

zapraszamy serdecznie

Opublikowano

Bede wtedy w rzeszowie w szkole moze wpadne na 30min bo mam przerwe godzinna 12:40 do 13:40 ;]

Opublikowano

witam Tarnow,

TTom3k, to moze "Tarnow" wybierze sie do Rzeszowa na spocik:

27 stycznia 2008, godz. 13, parkin przy Hali Podpromie

zapraszamy serdecznie

u mnie lipa.. bo mi sie wtedy sesja zaczyna :| i dokładnie 28 mam pierwszy egzamin.. :confused4: wiec ten wypad jak dla mnie odpada...

Opublikowano

dla mnie to samo tez sesja sie zaczyna

Opublikowano

qurcze, sami naukowcy... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szuder coz poradzic.. :confused4:

Tez bym wolal, w jakis "inny" sposob zuzywac swoj mozg.. :polew:

Opublikowano

Szuder coz poradzic.. :confused4:

Tez bym wolal, w jakis "inny" sposob zuzywac swoj mozg.. :polew:

ykk w taki :drunk:

Opublikowano

Hornet A4 chocby w taki.. :naughty:

Opublikowano

pijoczki... :drunk:

ale jak pomysle ze 19 ide na 100dniówke.. to odrazu czuje sie lepiej:D :decayed::drunk::dance: hehehe

Opublikowano

L3Vy i kto to byl..?

Bedzie przerwa semestralna to sie wyszumie.. :polew:

Opublikowano

ykk ja widze ze Twoją drugą pasją po lizaczkach jest :drunk::polew:

Pasuje Ci zmienic awatara i do drugiej reki jakąs butelczyne włozyć :D

Ty lepiej juz lepiej gadaj z jakimś ziomkiem i rezerwuj miejsce w furce żeby Cie zabrał bo jak bedzie jakis spocik Rzeszowsko-Tarnowski w Rzeszowie to Ci nie odpuszcze :drunk::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.