Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ykk biznesmen :D

A tak wogóle to pasowało by coś pomyślec o spocie :mysli: po niedzieli zapowiadają ocieplenie i z ślizgania będą nici :thumbdown:

oki ja zmykam :decayed:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja na razie odpadam - sesja i zaliczenia sie zblizaja.. :confused4:

Opublikowano

oj mi tez zbliza się sesja :kwasny: ale jakieś 3 godz. bym znalazł na spota :>

dobra teraz to juz naprawde zmykam :bicz2: nara !!

Opublikowano

jutro piatek..;) :th: weekendu poczatek..

Opublikowano

L3Vy nie naciagacz tylko sprzedalem je za 180 zl a koles sie zaoferowal ze mi da za nie 60 zl (zamiast zwrotu) :polew:

Mysle ze tez bys wzial kase.. :evil: :evil: :evil:

gdzieś Ty takiego osła znalazł:D hehehe

_________________________________________________

nom dokąłdnie sesja.. a ja połowy kolosów niemam zaliczonych.. masakra..

wieć ja odpadam...

Opublikowano

L3Vy a ile egz masz..? :przebiegly:

Opublikowano

L3Vy a ile egz masz..? :przebiegly:

niech no policze:

JITP

Fizyka

Elektotechnika

a kolosy w najblizszych 2 tygodniach to: elektrotechnika, 2x elektronika, 2x asemblery, systemy operacyjne, 2x obrona projektu, i chyba tyle... + poprawki... :kox:

a u Ciebie jak to sie maluje ??

Opublikowano

U mnie zaliczenia:

1x prawo cywilne, 1x prawo ue, 1x prawo gosp

Egz:

Prawo Cywilne

Postepowanie podatkowe

Prawo UE

Jakas tam europejska ochrona dobr kultury - czy cos w tym stylu.. :polew:

Takze hmm.. :thumbdown:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 23:43 _________________________________________________Aaa jeszcze zaliczenie z prawa zamowien publicznych.. :naughty:

Opublikowano

nom nie za ciekawie...

ja sie tam bardziej boje o zaliczenia i kolosy.. bo egzamin to pikus....

Fizyka - zdam jak w 1 roku..:D wszystko ze ściagi zerżne...

JITP - to jest tylko kwestia zagadania goscia:D

Elektotechnika - ponoć jest spoko... (egzaminujacy/prowadzący zajecia.. to swoj chłop.. :> rozumie ze nam to nie jest do niczego potrzebne..:D bo jakbym chcial wiedzieć.. do zcego jaki kabelek w ścianie to bym na elektrnika poszedł...

Opublikowano

L3Vy a ja to jak po polu minowym.. Bo juz nie ma starszych od nas.. Takze nie ma od kogo sie dowiedziec co i jak.. :confused4:

Tzn. ja juz mniej wiecej hierarchie mam ustalona.. :polew:

Opublikowano

Siemano spamowicze ;] Apropo slizgania bylem wczoraj na fabrycznej i bardzo fajny jest lod :) chlopaki tam chyba polali wode ;] Troche malo miejsca ale mozna podriftowac :) Wybiera sie ktoz z was na ZLOT ? Ja sie zapisalem ale kurde z tego co patrze to mam wtedy zajecia akurat w ten weekend ;/ I nie wiem co zrobic ...U mnie jedna nieobecnosc to strata pkt na egzaminie

Opublikowano

L3Vy a ja to jak po polu minowym.. Bo juz nie ma starszych od nas.. Takze nie ma od kogo sie dowiedziec co i jak.. :confused4:

Tzn. ja juz mniej wiecej hierarchie mam ustalona.. :polew:

hehe nam na forum Studentów Tarnowa kolesie napisali co i jak mniej więcej wyglada a pozatym mam kumpla na 4 orku także wiem all ze szczegółami:D ehe

_________________________________________________

TTom3k ja Ci dma spamowiczów :bicz::kox:

ja żebym jechał niema szans... bo musze sie zacząć uczyc.. ajk jak gdzieś pojade to ten i dzień po są zmarnowane bo ne zaczne sie uczyć..:D hehe

taki juz leń ze mnie...

Opublikowano

TTom3k a pamietasz tego OPLA Vectre pod MC na ostatnim spocie ??? ten to y bez konkurenctjnie wygrał:D

Opublikowano

Ja wam proponuje na pelnej pace przejechac po lesie.. Na 100% wygracie.. :polew:

Opublikowano

TTom3k a pamietasz tego OPLA Vectre pod MC na ostatnim spocie ??? ten to y bez konkurenctjnie wygrał:D

Haha pamietam kurde byl niezly

Opublikowano

TTom3k a pamietasz tego OPLA Vectre pod MC na ostatnim spocie ??? ten to y bez konkurenctjnie wygrał:D

Haha pamietam kurde byl niezly

z 5cm warstwy błoda z solą (przewarzała sól.. bo były zarabiste białme place) a tył tak zamasakrowany że nie mozna było nawet zczaic skad to przyechało:D

_________________________________________________

oka ja zmykam.. papa

Opublikowano

Siemanko. Mam na sprzedaz tel. SE k800i chce ktos z was ?:)

Opublikowano

Siemanko. Mam na sprzedaz tel. SE k800i chce ktos z was ?:)

za ile i w jakiej sieci ? z simlockiem czy bez ? kupowany w polsce czy nie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.