Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no kiedy nastepny spot:D ,, przejechal bym sie ;) .. a moze ja cos wymysle i wy do mnie przyjedziecie :D

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba zrobic spota, to zacznie sie cos dziac.. :D

Opublikowano

przed chwila mialem zajefajne zajecie - skrobanie ptasich odchodow :kox:

Opublikowano

przed chwila mialem zajefajne zajecie - skrobanie ptasich odchodow :kox:

Bleeee

Opublikowano

DareQ :polew:

Opublikowano

Zrobimy spota jak kupie 2.8 Q :P

Opublikowano

Zrobimy spota jak kupie 2.8 Q :P

Kiedy to bedzie.. :naughty:

Zacznij urabiac roba :D

Opublikowano

ykk nastapi to nie wczesniej niz po wakacjach 2008 ;P

Opublikowano

ykk nastapi to nie wczesniej niz po wakacjach 2008 ;P

DO TEGO CZASU NIE SPOTUJEMY

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przed chwila mialem zajefajne zajecie - skrobanie ptasich odchodow :kox:

napisz do Czakiego :) On tez ma podobny problem.. może wynalazł jakis patent :>

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Dobra to teraz zrzuta dla TTom3k :rolleyes: obiecuje zw kazdemu dam sie przejechac[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 14:23 _________________________________________________http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=17027165&__lp=8&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=PETROL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&minPrice=5000&maxPrice=7000&transmission=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=1

Taki moze byc w ostatecznosci ;]

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Dobra to teraz zrzuta dla TTom3k :rolleyes: obiecuje zw kazdemu dam sie przejechac

hahaha :polew: :polew:

_________________________________________________

i to 1.8T bedzie Ci mniej spalalo niż ten Twój teraz..:D

Opublikowano

pierwsze nawet :P tylko spękane siedznie kierowcy ma :|

a drugie to cud malina:D hehehe jak z fabryki... to co kiedy po nie jedziesz ??? :tongue4:

Opublikowano

Kurde musze opylic moja bestie ..ale zacholera mi sie teras nie oplaca..tyle kasy wpakowalem w nia ze jakby ktos sobie ja kupil ode mnie to nie mialby do czego dokladac:P : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4101059 tutaj koles wystawil dobra cena ale watpie zebym za tyle sprzedal ;/ Taka a4 mozna kupic za 17 tys pewnie ...tylko wiadomo stan a stan to roznica;]

Opublikowano

no fakt.. kasy wpakowałes... i teraz sie nie opłaca.. jeździj ta i zbieraj kase.. :P jak trafi sie okazja i kupiec który będzie dawał dobrą kase, sprzedaj :D

ja niewiem czy moją jak bym za 18k sprzedal to czy bym na 0 wyszedł...

Opublikowano

No ale to tak jak mowilem jak cos to dopiero za pol roku ;] Teras jeszcze ubezpieczenie jakies 400zl + zmiana oleju filtrow itd pewnie z 300zl i jeszcze musze kolo jechac wywazyc;]

Opublikowano

Ten granatowy po lifcie byl :kox:

Opublikowano

Ten granatowy po lifcie byl :kox:

Sa piekne fury tylko czasami trzeba poczekac miesiac dwa..;] i wyrwac cos konkretnego

Opublikowano

Powtorze to, co mowilem wczoraj. Szkoda ze w B5 nie bylo 1.9 TDi 130 km :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.