Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

L3Vy ten chlop jest chyba ze Szczucina. Ale na domkach tez ta A3 widywalem.. :mysli:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj kolego na pewno nie ja :) hmm dziwne bo takiej a4 w dt nie widzialem jak moja ale w kazdym bac razie nie ja :) moja niestety jest nie zdatna do jazdy juz od 2 miesiecy ale juz nie dlugo stanie na nogi :)

moze może.. :D hehe ale :a4fan: z grillem w chromie widziałem... dlatego tak sie upierałem.. :P

no to szykuj szykuj... bo spot moze sie w każdej chwili nadarzyć:D

L3Vy ten chlop jest chyba ze Szczucina. Ale na domkach tez ta A3 widywalem.. :mysli:

ja tam za bardzo sie nie przyglądałem bo zimno i ciemno było ... :P i do domu pędziłem... ale mnie tak na chwile zatkało :D hehe az zlookałem czy czasami tyłu niema przerobionego..:D

Opublikowano

byc moze ktos ze szczucina bo w dt chyba takiej nie ma :) tak ja jestem z domkow wiec stala tam dosc czesto i pewno widziales moja :) szykuje ale wiesz jakie kolejki u lakiernikow i blacharzy :) ale na styczen bedzie :)[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 00:47 _________________________________________________a tej a3 to jeszcze nie widzialem :) ale z tarnowa wiem ze ktos ma a4 ze zderzakiem i grilem od b7 :)

Opublikowano

Ale nawet na allegro ja widzialem. I miala wlasnie zdjecie na domkach robione.. :mysli:

Opublikowano

byc moze :) pewnie sie pokaze gdzies nie dlugo :D nie wiedzialem ze na forum sa ludzie z dt :) dobrze wiedziec , w jakim kolorze masz :a4fan: ? moze jakos skojaze :)

Opublikowano

byc moze :) pewnie sie pokaze gdzies nie dlugo :D nie wiedzialem ze na forum sa ludzie z dt :) dobrze wiedziec , w jakim kolorze masz :a4fan: ? moze jakos skojaze :)

Moja :a4fan: to Bordowa Strzała >>----------->GT

jak zobaczysz to poznasz odrazu.. :D i jak skojarzysz z tym co tu napisałem...

Opublikowano

Ale swiat jest maly.. :D

Opublikowano

hehe zgadza sie swiat jest bardzo maly :) a twojej a4 narazie nie czaje :) podaj link do fotek jak masz i to nie problem :)

Opublikowano

lelus_DT mnie czaisz, autko pewnie mniej. :D Granatowe w Avancie.

Opublikowano

hmm.. :Pdsc04720rs1.th.jpg

albo zlookaj fotki ze Spotka Pod Dębem... jedyna bordowa wiec nie pomylisz...

Opublikowano

L3Vy ile masz jeszcze kalendarzykow..?

Opublikowano

ykk - narazie ciebie tez nie czaje :D moze jakas wskazowka :)?

L3Vy - no autko kojaze ale ciebie nie bardzo :) ale pewnie sie poznamy

Opublikowano

L3Vy ile masz jeszcze kalendarzykow..?

hmm z 40 :D moze ciut wiecej...

ykk - narazie ciebie tez nie czaje :D moze jakas wskazowka :)?

L3Vy - no autko kojaze ale ciebie nie bardzo :) ale pewnie sie poznamy

lelus_DT ja Cie raczej kojarze...

pociskałeś wczesniej srebrną Ibizką w TDI ??? to chyba był rocznik z 2002...

Opublikowano

L3Vy nie srebrna, a czerwona (czy cos w tym stylu) :>

Opublikowano

ykk - narazie ciebie tez nie czaje :D moze jakas wskazowka :)?

L3Vy - no autko kojaze ale ciebie nie bardzo :) ale pewnie sie poznamy

lelus_DT ja Cie raczej kojarze...

pociskałeś wczesniej srebrną Ibizką w TDI ??? to chyba był rocznik z 2002...

No cos kojazysz ale mojego brata :) ja pociskalem bordowa ibiza z 2003 r :)

Opublikowano

hmm.. no bordowa tez po D krążyła.. ale niekojarze kierowcy :P

Opublikowano

spoko , spoko poznamy sie jeszcze :) poki co to pociskam a6 w zastepstwie za moja niunie :)

Opublikowano

spoko , spoko poznamy sie jeszcze :) poki co to pociskam a6 w zastepstwie za moja niunie :)

A6 w kolorze ciemny niebieski / czarny ??? na alu ???

Opublikowano

nie , a6 z 07r taka grafitowa S-line

Opublikowano

nie , a6 z 07r taka grafitowa S-line

i to na Dabrowksich blaszkach ??? hmm... ciemną S6 widziałem ale na blachach KT

Oka ide spac.. 3mta sie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.